«Ворскла» провела відкрите тренування для вболівальників (відео)

Полтавці відкрили тренувальну базу для всіх охочих

Сьогодні у селі Марки на навчально-тренувальній базі ФК «Ворскла», команда Василя Сачка провела відкрите тренування для вболівальників та журналістів. На перше відкрите тренування завітали не лише вболівальники, а й юні футболісти з ДЮФШ «Ворскла». Юні футболісти зізнаються, що для них це також неабияка подія. Побачити як тренується основа хлопчаки можуть не частіше як раз на рік.

Перед тим як розпочати тренування, футболісти під керівництвом головного тренера та його помічників пробігли два розминочних кола і розім’ялася. Футболісти, прислухаючись вказівок тренерів відпрацьовували флангові подачі та простріли. Василь Сачко запрпосив до розминки і одного з вболівальників Дмитра. Після процесу фан поділився з журналістами своїми враженнями.

video.png

При відпрацювання флангових подач у когось виходили шедевральні голи, а у когось курйози.

video.png

video.png

Відпрацювавши точність ударів, футболісти влаштували міні-спаринги 3×3 у яких завданням гравців було якомога швидше і точніше бити по воротах і звісно ж забивати. Виглядало це так:

video.png

А от чого вболівальники на тренуванні не побачили, так це вправ з м’ячем на розвиток техніки і дриблінгу. 

Після закінчення тренування для вболівальників настало найцікавіше — конкурс пенальтистів. Фани обрали п’ятьох охочих які по-черзі пробивали 11-метрові удари третьому голкіперу Яну Вічному. Переможець отримав футболку Володимира Чеснакова з автографом.

video.png

Переможець на ім’я Олексій теж поділився враженнями з пресою.

video.png

Натомість воротар команди Ян Вічний зазначив, що після виснажливого тренування ловити пенальті, хоч і від аматорів, не так і легко.

video.png

Василь Сачко сказав, що тренуванням задоволений і пообіцяв, що подібні заходи для вболівальників тепер проходитимуть щомісяця.

video.png

Нагадаємо, що у наступному турі другого етапу «Ворскла» на виїзді зіграє проти кропивницької «Зірки».

Види спорту:

Футбольні турніри: