ФФУ зобов’язала «Полтаву» перенести кубковий матч з «Шахтарем» стадіон «Ворскла» ім. Бутовського — клуб проти

Колізії навколо кубкового матчу полтавців тривають

Сьогодні у Полтаві на стадіоні «Локомотив» мав розпочатися матч ¼ фіналу Кубка України між першоліговим ФК «Полтава» та донецьким «Шахтарем». Цей матч мав відбутися ще в листопаді, але тоді «раптово» вдарили морози, поле замерзло і матч вирішили перенести. Зараз навколо цієї гри знову виникають суперечки, і знову стосовно газону.

Днями в інтернет потрапили фотографії газону на стадіоні «Локомотив». На фото видно, що газон в жахливому стані. Тут же в ЗМІ піднялася хвиля публікацій стосовно того, що гру на такому полі проводити недопустимо. Про це у коментарі каналу «Футбол 1» заявив і очільник УПЛ Володимир Генінсон.

За інформацією прес-служби ФК «Полтава» вчора на електронну пошту клубу надійшов лист з протоколом спільного засідання Комітету ФФУ з питань стадіонів та безпеки проведення змагань і дирекції УПЛ. У часники засідання проголосували за те щоб перенести матч на стадіон «Ворскла» ім. О. Бутовського.

protokol-1.jpg

ffu.jpgЗ сайту ФФУ

До «Ворскли» надіслали відповідний запит і клуб погодився надати поле свого стадіону.

58e3f263404ff.jpg

ФК «Полтава» ж на своєму офіційному сайті заявив, що даний комітет не має права приймати подібні рішення і відмовляється грати на іншому стадіоні крім «Локомотива».

poltava.jpg

Як повідомляє всеукраїнський ресурс «Команда № 1», сьогодні у Полтаві має відбутися технічна нарада на якій точно вирішиться доля матчу.

Види спорту:

Футбольні турніри: