«Донбас» — чемпіон України, «Кременчук» — другий

Кременчужани програли шостий матч фінальної серії

Сьогодні у Дружківці відбувся шостий матч фінальної серії УХЛ між ХК «Кременчук» та місцевим «Донбасом». Команда Дмитра Підгурського знову підходить до матчу у фатальному положенні. Або «Кременчук» перемагає і зрівнює рахунок у серії, або чемпіоном стає «Донбас». Третього не дано. В рамках фінальної серії кременчужани ще не вигравали у Дружківці. Проте сьогодні саме час зробити це вперше, адже інакше доведеться задовольнитися другим місцем.

«Донбас» — «Кременчук» 2:1 (0:0, 2:1, 0:0)

«Донбас»: Дяченко; Сирей — Кугут, Алексюк — Яковлевс, Побєдоносцев — Петрухно, Каменьков — Григор’єв; Кочетков — Захаров — Єгоров, Благой — Шафаренко — Нікіфоров, Лялька — Буценко — Бабинець, Німенко — Бондарєв — Рамазанов.

Головний тренер: Сергій Вітер.

«Кременчук»: Захарченко; Башко — Дегтярьов, Андрейкыв — Ігнатенко, Ісаєнко — Мельников, Варивода — Савицький; Коренчук — Кузьмик — Слиш, Кіча — Гніденко — Петранговський, Кірющенков — Гриценко — Коваленя, Чернишенко — Карпенко — Гаврик.

Головний тренер: Дмитро Підгурський.

Шайби у матчі забивали:

  • 0:1 — Мельников (Коваленя, Гриценко), 26:17
  • 1:1 — Кочетков (Шафаренко, Єгоров), 31:11
  • 2:1 — Єгоров (Кочетков, Благий, більш.), 39:17

Перший період, як і в попередньому матчі команди розпочали динамічно, але обережно. Обидві команди, особливо «Донбас», багато забивають у більшості, тому ніхто не хотів отримувати вилучення. Таким чином практично весь період пройшов у середній зоні. Моменти виникали лише тоді, коли хтось з захисників помилявся. Так кілька разів воротарі команд Богдан Дяченко та Едуард Захарченко мали можливість побути героями. Отож на першу перерву команди пішли без шайб.

У другому періоді гра розігналася, знову почалися стики і вилучення. «Донбас» поніс втрату — у першому періоді травмувався Віктор Захаров. На 27-й хвилині «Кременчук» влаштував масований натиск на суперника і відкрив рахунок. Мельников кинув від синьої лінії і кидок виявився влучним — 0:1.

video.png

Кременчужани недовго вели в рахунку — На 32-й хвилині Денис Кочетков спочатку влучив у стійку, а потім підстеріг відскок і добив — 1:1. Дмитро Підгурський скористався Coach Challenge, але арбітри нічого протиправного у цій шайбі не побачили.

video.png

Гра стала ще більш агресивною. Як наслідок — пошкодження донбасівця Дмитра Німенка проти якого зіграли коліно в коліно. На 40-й хвилині «Донбас» опинився у більшості і тут же цим скористався. Шайбою відзначився Єгор Єгоров — 2:1. На останній період «Кременчук» вийде програючи.

video.png

У третьому періоді команди шайб не забивали. Грали хокеїсти все так же грубо. Варто згадати удар ключкою в обличчя Віталія Ляльки, який змушений був покинути лід. На щастя для «Донбасу», Віталій на відміну від Віктора Захарова і Дмитра Німенка зумів повернутися у гру.

Таким чином рахунок у серії стає 4:2 на користь «Донбаса» і донецький клуб знову стає чемпіоном України. Кременчужани ж задовольняються лише срібними нагородами.

Види спорту:

Футбольні турніри: