Спортсменку яка перебуває за кордоном зробили чемпіонкою Полтавщини з тхеквондо

Ліворуч - Дар'я Кареліна

На чемпіонаті Полтавщини виникла плутанина з результатами

9 квітня у Полтаві відбувся Чемпіонат Полтавської області з тхеквондо. Ви могли побачити фото та відео зі змагань, а також ознайомитися з їх результатами. Проте якраз у результатах виникла плутанина. Чемпіонкою Полтавщини значилася спортсменка, яка не могла приймати участь у змаганнях.

Кременчужанка Дар’я Кареліна (юніорки, до 59 кг) на сайті реєстрації змагань зазначалася як переможець змагань. Всього у цій ваговій категорії були заявлені лише дві спортсменки — Дар’я і полтавка Вероніка Шевченко. Тож у кременчужанки було перше місце, а у полтавки відповідно друге. Та насправді цього просто не могло бути.

rez1.jpg

Дар’я Кареліна у складі збірної України поїхала на Чемпіонат Європи серед молоді, який проходив з 6 по 9 квітня в Софії. День проведення Чемпіонату Полтавщини збігся з останнім змагальним днем Чемпіонату Європи. Дар’я Кареліна досі не повернулася з Болгарії, тож фізично не могла стати обласну першість. Тренер і батько спортсменки розповів, що заявляв свою підопічну на Чемпіонат Полтавщини, але участь в ньому вона дійсно взяти не змогла.

karelina-1--0.jpgДар'я Кареліна

ygp3giy7k50.jpgДар'я Кареліна у складі збірної на ЧЄ в Болгарії

Тренер її «конкурентки» Вероніки Шевченко Віталій Ступак розповів, що Вероніка Шевченко насправді не брала участь у змаганнях через відсутність суперниці. Більше того, виявилося, що на сайті реєстрації є ще один дивний результат. Полтавки Олена Хіміч та Дар’я Рябцева виступають у різних вагових категоріях, однак на офіційному сайті реєстрації змагань вказані як призери однієї категорії, Олена — чемпіонка, а Дар’я — друга. Якби ці результати подали в Управління сім’ї, молоді та спорту Полтавської ОДА, це була б фальсифікація результатів змагань. Тим більше, що з урахуванням фейкових боїв, змінюється розподіл місць у командному заліку і в рейтингу тренерів.

rez2.jpg

Проте головний суддя чемпіонату Михайло Шамян пояснив, що у такі плутанині винні ІТ-спеціалісти, які заповнюють сайт і цю інформацію не варто брати до уваги. Він же запевнив нас, що ці спортсменки пройшли по протоколах, але в Управління хибні результати подавати не будуть. Заступник начальник Управління Михайло Габор розповів, що жодних звітів з чемпіонату ще не надходило.

6cupb-pae6e.jpg

o6t9zjuiglk.jpg

Варто відзначити, що після нашого дзвінка уявні результати видалили з сайту реєстрації і відповідно відредагували командний залік.

UPD: Протоколи з фейковими результатми до Управління не подали. Фальсифікації не відбулося.

Види спорту:

Футбольні турніри: