Вища ліга (жінки): БК «Полтава» при непрацюючому табло переміг «ОНМУ-ВІМАР» (відео)

Полтавки виявилися сильнішими за одеситок

Сьогодні у Полтаві у спорткомплексі ПНПУ ім. В. Г. Короленка відбувся матч чергового туру Вищої ліги жіночого ЧУ з баскетболу. БК «Полтава» приймав одеську команду «ОНМУ-ВІМАР». Наші дівчата, навіть після невдач у Тернополі та Івано-Франківську були фаворитками цієї пари і перемогли. Щоправда половину матчу довелося грати без основного табло.

БК «Полтава» — «ОНМУ-ВІМАР» 67:54 (14-14, 23-14, 17-14, 13-12)

«Полтава»: Шейнерт, Заболотнгя, Кошляк, Приходько, Пазюк — Бреславець, Волощук, Голодюк, Колесник.

Головний тренер: Анатолій Ніщіменко.

«ОНМУ-ВІМАР»: Леонова, Подоляка, Дроздова, Погорілова, Зволяк.

Головний тренер: Леонід Парвадов.

У першому періоді «Полтава» швидко взяла ініціативу в свої руки і вирвалася вперед. Рахунок був 12-4, але одеситки під крик свого тренера раптом прокинулися і швидко скоротили відставання і більше того, вийшли вперед. До перерви команди грали на рівних і відповідно рахунок теж був рівним 14:14.

video.png

У другому періоді полтавки почали «замінюватись» в той час як одеська команда приїхала вп’ятьох. Одеситки часто помилялися, даруючи м’яч господарям. Не допомагали навіть грізні настанови Леоніда Парватова. Цей відрізок «Полтава» виграла з відривом у дев’ять очок.

video.png

Варто відзначити багатостраждальне табло у залі с/к ПНПУ ім. В. Г. Короленка. Під час гри воно подекуди блимало, а після другого періоду згасло і більше не вмикалося. У подальшому його роль грала дівчина-диктор за суддівським столиком.

У другій половині матчу «Полтава» продовжила домінувати і довела матч до логічної перемоги — 67:54. Найбільш результативною у складі полтавської команди стала Вікторія Заболотня (30 очок). У одеситок відзначилися Вероніка Зволяк (25 очок).

video.png

Після матчу головний тренер одеської команди Леонід Парвадов сказав, що «Полтава» його нічим не здивувала, але грати вп’ятьох все ж нелегко.

video.png

Анатолій Ніщіменко ж пояснив з чим пов’язані невдачі у попередніх турах і пообіцяв, що команда не втратить мотивації.

video.png

Наступний матч ці команди зіграють завтра в тому ж спорткомплексі ПНПУ ім. В. Г. Короленка. Початок матчі о 17:00.

Види спорту:

Футбольні турніри: