«Ворскла» мінімально перемагає у Луцьку

Гол Сергія Мякушка приносить «ворсклі» три очки у матчі з «Волинню»

Сьогодні у Луцьку полтавська «Ворскла» в рамках 28-го тулу Ліги Парі-Матч грала проти луцької «Волині». На ігри між цими командами вже давно повісили ярлик «протистояння вчителя та учня». До того ж у «Ворсклі» останнім часом знаходився гравець чия кар’єра тісно пов’язана з «Волинню». Донедавна цим гравцем був Сергій Сімінін, зараз же — В’ячеслав Шарпар. Хай там як, у нинішній першості «Волинь» для «Ворскли» солодкий суперник. Всі три дуелі поточного сезону полтавці у лучан виграли. Сьогоднішня гра могла продовжити цю приємну для полтавців традицію, або навпаки припинити її.

«Волинь» — «Ворскла» 0:1

«Волинь»: Неділько — Романюк, Логінов, Никитюк, В. Шаповал, Тетеренко, Герасим’юк, Чепелюк (Ільницький, 59), Ляшенко (Задерецький, 37), Мемешев, Діденко.

Головний тренер: Віталій Кварцяний.

«Ворскла»: Шуст — Ребенок, Чеснаков, Даллку, Чижов, Кравченко, Скляр, Мякушко (Саків, 67), Шарпар (Кунєв, 90), Одарюк, Хльобас (Косовський, 90+1).

Головний тренер: Василь Сачко.

Голи: Мякушко (24)

Стартовий склад «Ворскли» дещо здивував. Приємною несподіванкою стало повернення нашого капітана Володимира Чеснакова. В обороні компанію Володимиру склали Павло Ребенок, Олександр Чижов та Ардін Даллку. В опорній зоні у пару Дмитру Кравченку повернувся Олександр Скляр. На флангах півзахисту звично опинилися Сергій Мякушко та Володимир Одарюк, а на вістрі атаки вийшов Дмитро Хльобас, яком мав допомагати з глибини В’ячеслав Шарпар.

Команди розпочали гру не надто швидко і не підпускали одна одну до штрафного майданчика. «Ворскла» більше контролювала м’яч, виглядала швидше і мобільніше. Проте перший небезпечний момент створили господарі. На 8-й хвилині небезпечно пробивав Роман Никитюк. Богдан Шуст витягнув м’яч з-під поперечки. Далі до середини тайму настало певне затишшя. Як тільки господарі отримували м’яч, «Ворскла» вмикала пресинг і змушували підопічних Віталія Кварцяного помилятися. Проте і самим полтавцям бити по воротах не давали. Так було до 24-ї хвилини. Аж раптом Волдимир Одарюк з глибини знайшов подачею Сергія Мякушка і той з гострого кута примудрився переграти Неділька — 0:1. «Ворскла» виходить вперед.

На 29-й хвилині Дмитро Хльобас отримав м’яч на лівому фланзі змістився до центру з спробував пробити. Удар заблокував Роман Никитюк. Той же Никитюк опинився у центрі уваги і у доданий арбітром час, коли знову зіткнувся з Хльобасом, збивши того на краю штрафного майданчика. Сергій М’якушко пробивав влучно, але цього разу воротар виручив. На перерву полтавці пішли з мінімальною перевагою.

У другому таймі «Волинь» заграла активніше. Очевидно у перерві Віталій Кварцяний провів з підопічними виховну бесіду. Лучани намагалися прорватися до штрафного майданчика, здійснювали подачі, але з усіма цими напівмоментами впорався Богдан Шуст. А на 56-й хвилині міг забити Хльобас, але м’яч після удару Дмитра спіймав Неділько. На 60-й хвилині «Ворскла» навіть забила, але з офсайду.

«Волинь» мала реальну нагоду зрівняти рахунок на 78-й хвилині. Після подачі зі стандарту Богдан Шуст зумів кінчиками пальців парирувати м’яч, але круглий потрапив на голову Ільницькому, який впритул пробив у стійку. Цей момент по суті став єдиною реальною можливістю «Волині» зачепитися за очко. Підопічні Василя Сачка цього не дозволили і привітали свого наставника з недавніми народинами перемогою.