«Динамо-Полтавщина» драматично переграло «СумДУ»

Полтавські гандболісти зуміли виграти на рідному майданчику

Сьогодні у Полтаві у спорткомплексі ГУ НП у Полтавській області відбувся матч чергового туру Вищої ліги ЧУ з гандболу. ГК «Динамо-Полтавщина» приймав «СумДУ». Більшк\у частину поєдинку команди за рахунком йшли нога в ногу, але врешті-решт полтавці зуміли вирвати перемогу.

«Динамо-Полтавщина» — «СумДУ» 24:22

«Динамо-Полтавщина»: Ганноха, Цокало, Гаращенко, Шумило, Нестеренко, Піхуля, Кривошей, Васюха, Басараб, Чуніхін, Толянич, Абрамов, Шевеля, Прокопчук.

Головний тренер: Олександр Горський.

На стартових полтавці образу почали забивати і відірвалися на чотири голи. Проте за рахунку 8:4, полтавці раптом втратили пильність і дозволили суперникам себе наздогнати. Далі пішла боротьба гол на гол. Команди по черзі виходили вперед. Гандболісти увімкнули непотрібні емоції, почалися вилучення, штрафні удари, апеляції до арбітрів тощо. У такому напруженому руслі команди дограли до перерви. Після першого тайму «Динамо» вело з рахунком 13:12.

У другій половині зустрічі емоції не вщухли. Більше того гандболісти встигли добряче поштовхатися. Кожна дія арбітра, вилучення, чи призначення штрафного супроводжувався гучними вигуками тренерів і вболівальників. Про останніх слід сказати окремо. Глядачів було небагато, але в акустиці спорткомплексу вони створювали полтавським гандболістам сильну шумову підтримку.

Інтрига трималася до останньої хвилини, і якраз на ній гравці «Динамо-Полтава» зуміли вирвати перемогу — 24:22.

video.png

Другий матч туру відбудеться завтра в тому ж спорткомплексі ГУ НП у Полтавській області. Початок об 11:00. Вхід для вболівальників вільний.

Види спорту:

Футбольні турніри: