Чемпіонат України: «Нива» у Мачухах переграла «Дружбу» (відео)

Мотобольний сезон на Полтавщині відкрито

Сьогодні у Мачухах на місцевому мототреку «Дружба» однойменна команда приймала чинних чемпіонів України — вишняківську «Ниву». Під неприємним дощем, команди показали приємну гру, хоча для мачухівських вболівальників цей матч став не надто позитивним — їх улюбленці програли.

«Дружба» — «Нива» 1:3

«Дружба»: Ткаченко, Крючков, Таран, Кінаш, Білокінь, Перепелиця, П’янов, Калінін.

Тренер: Анатолій Таран.

«Нива»: Мусієнко, Ходосов, Жиденко, Віт. Бойко, Вол. Бойко, Безносик, Каспір, Пузик, Лук’янець.

Тренер: Володимир Бойко.

Голи: Мироненко (16) — Пузик (7), Ходосов (27), Вол. Бойко (43)

Зі старту команди намагалися грати на рівних. «Дружба» боролася за кожен м’яч і кілька разів небезпечно виходила до воріт Мусієнка і заробляла штрафні. Проте жоден зі штрафних ударів так і не вдалося реалізувати. Майстерність «Ниви» зіграла свою роль, мотоболісти з Вишняків діяли технічніше і більше атакували. Вже на сьомій хвилині це призвело до голу від зірки з Вишняків — Сергія Пузика.

video.png

«Дружба» зуміла відповісти лише у другому періоді, при чому на першій же його хвилині. Алан Мироненко опинився на зручній позиції для удару і переграв воротаря — 1:1. Інтрига повертається.

video.png

Вболівальники на лавах мототреку «Дружба» підтримували свою команду, але не соромилися аплодувати і вдалим діям суперників. На 27-й хвилині вони аплодували голу Олександра Ходосова. Щоправда відповідальність за цей пропущений м’яч повністю лежить на голкіперові, який у відповідальний момент просто не зміг влучити по м’ячу. Хай там як — 1:2. «Нива» знову попереду.

video.png

На 43-й хвилині Володимир Бойко збільшив перевагу своєї команди до двох м’ячів. Граючий тренер «Ниви» під’їхав до воріт і лівою ногою примудрився проштовхнути м’яч повз голкіпера — 1:3.

video.png

Відповісти своїм голом «Дружба» вже не змогла. Тож у матчі прогнозовано перемогли чинні чемпіони України. Господарі ж заслужили на оплески і компліменти, але поступилися.

Види спорту:

Футбольні турніри: