Найбільш масштабні змагання з бодібілдингу вперше в Україні

Сергій Корнієнко — віце-президент WABBA України

У Києві відбулася прес-конференція керівників Української федерації бодібілдингу, фітнесу та бодіфітнесу WABBA з представниками ЗМІ.

Під час бесіди в прес-центрі «Укрінформ» журналістам стало відомо, що Українська федерація Бодібілдингу, Фітнесу та Бодіфітнесу WABBA вперше проведе змагання  європейського рівня в українській столиці. Грандіозна спортивна подія, на яку довго очікували, — Відкритий Кубок Європи з бодібілдингу та фітнесу WABBA — відбудеться вже незабаром, 20 травня в Українському домі.

video.png

Голова Київської обласної федерації WABBA, призер чемпіонатів України та Європи з бодібілдингу та голова оргкомітету кубку Європи, Олександр Паеранд заявив: «На наших змаганнях, які є чемпіонатом Європи, ми очікуємо понад 150 учасників, третина з них — зарубіжні атлети. Успішне проведення дасть можливість у подальшому приймати інші міжнародні турніри, у тому числі чемпіонат світу».

Віце-президент WABBA України (наш земляк, родом із Полтавщини!) — Сергій Корнієнко зауважив і нагадав, що півфінали Відкритого Кубка Європи розпочнуться 20 травня о 13:00, а фінал стартує о 18:00. Сергій Корнієнко запросив усіх шанувальників спорту й прибічників здорового способу життя відвідати захоплюючі змагання, долучитися до свята сили, грації та краси! «Євроінтеграція — це коли Україна стає центром для Європи. Завдяки Джамалі наша країна в 2017 році приймає пісенний конкурс «Євробачення», а завдяки федерації бодібілдингу WABBA — проводимо відкритий Кубок Європи з бодібілдингу, фітнесу та бодіфітнесу. А ще, звичайно, вітаю всіх українців із отриманням безвізового режиму, це, безперечно, також спростить поїздки спортсменів на змагання до Європи в майбутньому» — заявив Сергій Корнієнко.

Традиційно особлива увага буде приділена жіночій категорії турніру. «Учасниці змагатимуться за звання кращих у десяти категоріях, зокрема, у номінаціях бікіні, модель та інші», — уточнила Наталія Касперська, голова Київської міської федерації WABBA України, чемпіонка Світу, головний тренер жіночої збірної України, суддя міжнародної категорії.

Голова Чернігівської обласної федерації WABBA України, призер чемпіонатів України з бодібілдингу, суддя національної категорії Андрій Кисіль розповів про розвиток організації WABBA в областях та перспективу для спортсменів щодо очолення федерації в регіонах. Запросив спортсменів із усієї України приєднуватися до команди WABBA.

Змагання обслуговуватимуть авторитетні зарубіжні арбітри, тому суддівство буде неупередженим і компетентним. За словами віце-президента WABBA України, головного тренера збірної України WABBA, судді міжнародної категорії Віталія Подольського, суддям із Угорщини, Італії, Великої Британії, Греції допомагатимуть українські арбітри; а також очікується, що почесним гостем київського Кубка Європи стане президент WABBA Скот Хортон.

В‘ячеслав Волосов — професійний спортсмен, чемпіон Європи та призер чемпіонатів Світу з бодібілдингу, понад 7 років є членом WABBA, готує багато спортсменів як тренер. Під час прес-конференції атлет зізнався, що йому хотілось, аби всі федерації допускали спортсменів до їх змагань, як це робить WABBA та декілька інших демократичних федерацій. На думку В‘ячеслава Волосова, спортсмен повинен мати право брати участь у будь-яких змаганнях, а забороняти можна тільки тоді, коли федерація повністю фінансує підготовку спортсмена — наприклад, як це відбувається в футболі.

За підсумками змагань Відкритого Кубка Європи у Києві визначиться склад збірної України з бодібілдингу, фітнесу та бодіфітнесу. Переможці отримають унікальне відповідальне право представляти нашу країну на чемпіонаті світу-2017, який відбудеться 17 червня у Мексиці. Побажаємо всім атлетам удачі, наснаги й жаги до перемог!

afisha.jpg

Деталі на сайті wabba.org.ua 

Види спорту:

Футбольні турніри: