Кубок України: веслувальники з Полтавщини здобули сім нагород на дистанціях 200 і 5000 метрів

Наші спортсмени продовжують здобувати нагороди на національному турнірі серед юніорів

У Дніпрі закінчився Кубок України з веслування на байдарках і каное серед юніорів. Веслувальники з Полтавщини стабільно виборюють нагороди на цьому турнірі і в останні дні змагань наші земляки знову приємно вразили

Дистанція 200 м

У каное-одиночці серед юніорів третє місце посів полтавець Олександр Конь. Він фінішував з часом 41,04 с. Цю гонку виграв Дмитро Даниленко з Дніпропетровщини ( час 38,28 с), друге місце у львів’янина Андрія Глушка (час 40,26 с).

Чемпіонками у байдарці-двійці стали веслувальниці з Горішніх Плавнів Катерина Писаренко і Катерина Чабатюк. Наші дівчата виграли гонку з часом 44,14 с. Ці ж дівчата разом з ще однією полтавкою Владою Сайфутдіновою та Марією Волошиною з Кіровоградщини виграли гонку у байдарці четвірці. Дівчата показали час 39,55 с.

У чоловічій каное-четвірці веслувальники з Полтавщини завоювали медалі одразу у двох екіпажах. Полтавець Владислав Дігтяр став першим у човні з Дмитром Озимком (Львівщина), Денисом Філатовим (Дніпропетровщина) та Олександром Яцюком (Волинь). Хлопці показали час 36,98 с.

Третє місце у цій гонці посів екіпаж, який складався виключно з представників Кременчука і Горішніх Плавнів. Михайло Бихкало, Ілля Манюк, Владислав Пустовий та Анатолій Степанченко прийшли третіми з часом 37,89 с.

Дистанція 5000 м

На 5 км полтавські спортсмени вибороли ще три нагороди. У жіночій байдарці-одиночці Анастасія Угрюмцева з Горішніх Плавнів стала другою. Наша землячка показала час 23:14,15 хвилин. На цій же дистанції, але у байдарці-двійці друге місце посіли Влада Сайфутдінова і Вікторія Таранішена (час 21:39,03 хв.)

Види спорту:

Футбольні турніри: