Полтава попрощалася з Сергієм Калайдою (фото)

Тренера який виховував паралімпійців відспівали на стадіоні «Динамо»

Сьогодні на полтавському стадіоні «Динамо» відспівали відомого полтавського тренера з плавання Сергія Олексійовича Калайду. Він разом з сином Іллєю. Відкрив світу таких видатних спортсменів як Дмитро Виноградець, Яромлав Денисенко, Оксана Хруль, Юрій Божинський та шестикратниий паралімпійський чемпіон Євгеній Богодайко. 22 травня Сергій Олексійович раптово помер у себе вдома.

Провести Сергія Олексійович в останню путь прийшли близько 50 людей. Серед них спортсмени, чиновники, друзі, рідні і просто знайомі. На жаль більшість вихованців Сергія Калайди не змогли прийти, адже перебувають на змаганнях в Іспанії.

img-1931.jpg

img-1938.jpg

img-1929.jpgТренер з тхеквондо Юрій Шавиро

img-1944.jpgДиренктор цетру "Інваспорт" Олександр Верещака

img-1957.jpg

img-1962.jpgСпівробітники Федерації футболу Полтавської області

img-1954.jpgОлег Назаренко

Олег Назаренко, друг дитинства: «Сергій у нашій дружній компанії завжди був людиною яка всіх об’єднувала. Він всім телефонував, передавав привіти. Ця людина дуже любила життя. Я був шокований такою раптовою кончиною. Це дуже велика втрата для нас і для всього українського спорту».

img-1969.jpgМаксим Іваньков

Максим Іваньков, тренер з пауерліфтингу: «Сергій Калайда був справжнім тренером. Не всі зрозуміють як це, коли ти п’ять років готуєш спортсмена до змагань, віддаєш всі сили. А потім якби він не виступив, вдало чи невдало — все одно це позначиться на серці тренера. Тому вік тренерів зазвичай недовгий. Серце просто може не витримати».

img-1964.jpgТренер з карате - Микола Богодистий

img-1965.jpgНачальник Управління сім'ї, молоді та спорту Полтавської ОДА Олександр Буцький

img-1975.jpg

img-1974.jpgГравці дефлімпійської збірної України з футболу

img-1979.jpg

img-1985.jpg

Нагадаємо, що на Паралімпіаді-2016 полтавські плавці вибороли 21 медаль. Чотири з них — «золоті».

Види спорту:

Футбольні турніри: