Полтавець Андрій Коваленко переміг у телепроекті «Гол чемпіона» (відео)

Андрій Коваленко

Нападник «Левади» забив кращий аматорський гол сезону

Днями закінчився проект «Гол чемпіона» на каналі 2+2. Футболісти-аматори з усієї України присилали відео своїх забитих м’ячів у редакцію телеканалу і Фоззі та Олег Венглинський визначали з-поміж них кращі.

Футболіст полтавської аматорської команди «Левада» відправив на проект свій гол у ворота «Інваспорта». То був матч четвертого туру минулорічного Чемпіонату Полтави. «Левада», яка у підсумку стала віце-чемпіоном, перемогла з рахунком 3:0.

video.png

19 березня у програмі «Профутбол» гол Андрія Коваленка назвали кращим голом тижня. Це означало, що він може змагатися за перемогу у проекті. 28 травня в останньому у цьому футбольному сезоні випуску програми «Профутбол», підбили підсумки проекту «Гол чемпіона». Перше місце у проекті посів саме гол Андрія Коваленка з передачі Максима Даценка.

video.png

Полтавець отримав з рук Олега Венглинського кубок переможця та цінні призи. Нападник «левади» не забув подякувати своєму партнеру Максиму Даценку який виконав гольову передачу на Андрія і фактично взяв участь у цій перемозі.

Види спорту:

Футбольні турніри: