Дмитро Микуця переміг росіянина Дмитра Тебекіна на міжнародному турнірі у Петербурзі (відео)

Дмитро Микуця

Полтавський боєць ММА виграва у петербуржця на його території

Першого червня у Петербурзі відбувся міжнародний турнір зі змішаних єдиноборств ММА M-1 Challenge 79. Промушн М-1 вважається третім у світі за потужністю та авторитетом після таких брендів як UFC та Bellator. У цьому турнірі взяв участь полтавський боєць Дмитро Микуця з клубу «Branibor Team». Противником Дмитра був його тезка дмитро Тебекін з Росії. Росіянин мав битися з Гігою Кахалашвілі, але останній отриав травму і на заміну викликали полтавця.

Дмитро Микуця вже встиг дебютувати у промоушні М-1. У лютому 2016-го Дмитро програв дагестанцю Курбану Ібрагімову. І от зараз — другий шанс закріпитися у цьому промоушні. На щастя наш земляк ним скористався.

Бій проходив у три раунди по п’ять хвилин кожен. Бійці провели всі три раунди і для обох цей бій став енергозатратним. До всього у першому раунді Микуця випадково вдарив суперника головою і розсік собі лоба. При цьому полтавець отримав жовту картку, адже такі удари заборонені.

video.png

Після трьох напружених раундів судді одностайно віддали перемогу полтавському спортсменові. Вище ви можете побачити відео поєдинку. Для цього крутніть коліщатко мишки вниз.

video.png

Після бою Дмитро сказав, що все залежить від ставлення спортсмена до поєдинків і від віри у серці. З ним важко не погодитись.

Види спорту:

Футбольні турніри: