Полтавські веслувальники вибороли медалі ЧУ серед молоді на шести дистанціях (відео)

Каноїсти з Полтавщини продовжують збирати нагороди на молодіжній першості

У Дніпрі триває Чемпіонат України з веслування на байдарках і каное серед молоді. У другий день змагань спортсмени змагалися на дистанції 500 метрів. П’ятеро представників Полтавщини завоювали медалі, троє з них — «золоті».

Представник Горішніх Плавнів Павло Алтухов став чемпіоном у каное-одиночці. Він фінішував з часом 1:53,87 хв. Другим на цій же дистанції став полтавець Олег Боровик. Він відстав від Павла на дві з половиною секунди (час 1:55,29 хв). Нагадаємо, що для Павла це вже друге «золото» на цьому чемпіонаті. В перший день змагань він виграв гонку на 1000 м.

У каное-четвірці на 500 м чемпіонами став екіпаж з полтавцями Артемом Баландіним та тим же Олегом Боровиком. Компанію їм склали Юрій Вандюк та Андрій Рибачок з Ковеля. Хлопці фінішували з часом 1:39,99 хв.

video.png

«Срібло» у байдарці-четвірці серед жінок виборола полтавка Діана Свиридова. Вона разом з Тетяною Єднак (Тернопільська обл.), Оленою Скворцовою (Херсонська обл.) та Оленою Ященко (Дніпропетровська обл.) фінішували другими з часом 1:45,37. Також Діана виборола «бронзу» у байдарці-двійці. Вони разом з Оленою Ященко фінішували з часом 1:59,81 хв.

video.png

У чоловічій каное-двійці на дистанції 500 м срібним призером став Артем Баландін, який їхав у човні разом з Денисом Давидовим з Енергодару. Цей екіпаж показав час 1:55,21 хв. У жіночій каное-двійці срібною призеркою стала полтавка Олена Шокотько. Вона і Людмила Бабак з Енергодару подолали дистанцію за 2:30,63 хв.

Сьогодні в останній день змагань визначаться кращі на спринтерській дистанції 200 м.

Види спорту:

Футбольні турніри: