ФФУ відхилила апеляцію ФК «Полтава» стосовно технічної поразки від «Шахтаря» в 1/4 фіналу Кубку України

Полтавці не змогли відстояти свою правоту

Апеляційний комітет ФФУ відхилив апеляцію ФК «Полтава» стосовно кубкового матчу проти донецького «Шахтаря». Після того як матч скасували, клуб подав протест проти цього рішення, але цей Протест відхилили і КДК зарахував полтавцям технічну поразку. Оскільки рішення скасувати матч було прийнято з грубими порушеннями Регламенту і з подвійними стандартами, ФК «Полтава» подав апеляцію, але комітет її теж відхилив. Для більшої ясності давайте згадаємо всю історію з початку.

30 листопада 2016-го на стадіоні «Локомотив» мав відбутися матч 1/4 фіналу Кубка України «Полтава» — «Шахтар». Через те, що раптово вдарили морози і поле стадіону просто замерзло, гру перенесли. Пізніше визначили точну дату, коли має відбутися матч — 5 квітня 2017-го.

За кілька днів до матчу сайт «Команда №1» оприлюднив фото газону зі стадіону «Локомотив». На фото покриття стадіону виглядає незадовільно. Більше того, на полі видно жовті «клапті» без трави. Комітет з питань стадіонів спільно з Дирекцією УПЛ зобов’язали «Полтаву» і «Шахтар» перенести матч на стадіон «Ворскла» ім. О. Бутовського. Приводом для цього став висновок директора матчу Олександра Дігтяря про те, що газон «Локомотива» непридатний для проведення матчу.

5 квітня зранку на стадіоні «Локомотив» Олександр Дігтяр на зібранні з представниками клубів повідомив, що у разі якщо матч не перенесуть на стадіон «Ворскла», його скасують. При цьому представники ФК «Полтава» категорично відмовилися переносити гру. Замість кубкової гри, президент «Полтави» Леонід Соболєв влаштував свято для ветеранів футболу.

13 квітня Контрольно-дисциплінарний комітет ФФУ зарахував «Полтаві» технічну поразку. Донецький «Шахтар» автоматично пройшов до наступної стадії. Клуб звернувся до Апеляційного комітету, але і там його скаргу відхилили.

Детальніше про цей скандал і всі порушення футбольних чиновників ви можете почитати тут. Наступна інстанція, яка може допомогти «Полтаві» — арбітражний суд в Лозанні. Наразі керівництво клубу ще не вирішило чи звертатиметься туди.

Види спорту:

Футбольні турніри: