Дарія Бражник побила три рекорди і завоювала «бронзу» на Чемпіонаті Світу з класичного пауерліфтингу (відео)

Дарія Бражник

Полтавка стала третьою у світі серед юніорок

У Мінську триває Чемпіонат Світу з класичного пауерліфтингу. 18 червня у боротьбу за медалі вступила полтавська спортсменка Дарія Бражник, яка виступає у ваговій категорії 43 кг.

Наша землячка присіла з 87,5 кг і встановила рекорд України серед юніорок.

У жиму лежачи Дарія показала результат 52,5 кг і цей результат теж став рекордом України.

У становій тязі Дарія подужала 102,5 кг.

Таким чином, набравши в сумі 242,5 кг Дарія Бражник встановлює ще один рекорд України і везе до Полтави бронзові нагороди Чемпіонату Світу з класичного пауерліфтингу. Варто зазначити, що в березні Дарія стала другою на «класичному» Чемпіонаті Європи і тоді вона в сумі набрала 235 кг (присідання — 85 кг, жим лежачи — 47,5 кг, станова тяга — так само 102,5 кг). Спортсменку до змагань підготувала тренер Оксана Гордієнко.

Чемпіонкою у цій категорії стала представниця Білорусі Вольга Єрмаліцька, яка набрала 267,5 кг (присідання 92,5 кг, жим 57,5 кг, станова тяга - 117 кг). Друге місце у росіянки Наталії Горбачової - 252 кг (присідання - 87,5 кг, жим - 50 кг, станова тяга - 115 кг).

Нагадаємо, що 17 червня чемпіонкою світу серед жінок-ветеранів (Masters I) стала полтавка Наталія Іванькова.