Полтавський плавець Богдан Касьян з національним рекордом виграв Відкритий чемпіонат Болгарії

Праворуч Богдан Касьян

Наш земляк став кращим на дистанції 50 метрів на спині

Днями у болгарській Софії відбувся Відкритий чемпіонат Болгарії з плавання. У змаганнях брали участь і представники інших країн. Зокрема під українським прапором тут змагався полтавець Богдан Касьян. Він здобув дві медалі і встановив новий рекорд України.

Богдан фінішував першим на дистанції 50 метрів на спині. Полтавець показав час 25,17 с. Цей результат приніс Богданові ліцензію на Чемпіонат Світу, який проходитиме з 24 по 30 липня в Будапешті. Таким чином Богдан Касьян встановив рекорд України на цій дистанції. До цього рекорд належав киянину Дмитру Гурницькому і становив 25,28 с.

Крім того Богдан Касьян став другим на дистанції 100 метрів на спині. Тут полтавець фінішував з часом 57,12 с.