ЧУ з веслування: у полтавців вісім медалей у спринті

Наші земляки вибороли нагороди на дистанціях 200 метрів

Днями у Дніпрі закінчився Чемпіонат України з веслування. В останні два дні змагань спортсмени змагалися на дистанціях 200 метрів. На турнірі була широко представлена команда з Полтавщини і цього разу наші земляки вибороли вісім нагород.

У каное-одиночці серед чоловіків чемпіоном став полтавець Олег Боровик. Він фінішував з часом 45,71 с. так само перше місце, але у жіночій байдарці-одиночці посіла полтавка Марія Кічасова. Вона подолала дистанцію за 41,95 с.

Чотири нагороди наші земляки отримали у двійках. У чоловічій каное-двійці перше місце посів Денис Камерилов в екіпажі з львів’янином Віталієм Вергелесом. Цей дует показав час 38,06 с. «Бронзу» в цьому заїзді взяв Микита Саблін, який їхав у човні з киянином Дмитром Мисником (час — 39,40 с.). У жіночій байдарці-двійці чемпіонкою знову стала Марія Кічасова яка разом з львів’янкою Анастасією Горловою прийшла до фінішу за 39,37 с. У жіночій каное-двійці третє місце посіла полтавка Олена Шокотько. Вона з киянкою Іриною Ясненко фінішувала з часом 55,62 с.

У четвірках на 200 метрів полтавські веслувальники вибороли нагороди на двох дистанціях. У чоловічій каное-четвірці першим фінішував екіпаж з Денисом Камериловим та Едуардом Шеметилом (час 37,28 с). У жіночій байдарці-четвірці у чемпіонському екіпажі їхала полтавка Катерина Сидорук. Цей човен фінішував з часом 40,49 с.

Нагадаємо, що до цього полтавські веслувальники здобули по 9 медалей на дистанціях 1000 і 500 метрів.

Види спорту:

Футбольні турніри: