Владислав Яловега і Катерина Ковальчук вибороли три командні нагороди Дефлімпійських Ігор-2017

Владислав Яловега

Наші земляки вибороли два срібла і одне «золото» у «trio» і командних матчах 5 на 5

В Турецькому Самсуні тривають Дефлімпійські Ігри 2017. Окрім карате, настільного тенісу та футболу представники Полтавщини здобувають нагороди і у боулінгу. Зокрема полтавець Владислав Яловега став другим у складі двох українських команд, а Катерина Ковальчук здобула командне «золото».

У змаганнях у розділі «trio» змагалися одразу дві команди з України. У складі однієї з них і був Владислав Яловега. У першому раунді наша команда посіла друге місце і вийшла у півфінал, разом з Кореєю, Росією та Францією. У фіналі українська команда змагалася з Південною Кореєю і поступилася. У розділі «team of five» наша команда з Владиславом Яловегою також стала другою Тут дефлімпійськими чемпіонами стали німці.

Ще одна представниця Полтавщини Катерина Ковальчук стала Дефлімпійською чемпіонкою серед жінок у розділі «trio». Наші спортсменки у фіналі перемогли все ту ж Підвденну Корею. Таким чином Катерина Ковальчук і Владислав Яловега завоювали три медалі на двох, одна з яких — «золота».