Чемпіонат Полтави: «Атлетик» переграв «Бруклін» (відео)

Команда Олексія Луценка взяла три очки в матчі з лідером

Другого серпня у Полтаві на стадіоні «Динамо» відбувся матч сьомого туру Чемпіонату Полтави з футболу серед аматорів. Чинний лідер першості — «Бруклін» зіграв з амбіційним і агресивним «Атлетиком». Бруклінців можна було вважати фаворитами поєдинку, але цього разу щось пішло не так. Без тренера Ягуфа Халілова команда не змогла взяти очки.

«Атлетик» — «Бруклін» 2:1

«Атлетик»: Елбакідзе, Чеберко (Терешонок, 90), Безсонов. Ісай, Сорокотя, Коломієць, Балакшій (Денисенко, 82), Прилуков (Кувеньов, 55), Шпигун, Сиьовид (Власенко, 46), Мащенко (Кувеньов, 46).

Головний тренер: Олексій Луценко.

«Бруклін»: О. Петренко (Литвин, 46), Рукавиця, Рябенко, Радевич (І. Петренко, 46), Богданов, Передерій, Корнієнко, Макорін, Павлій, Писаренко, Криливець (Щекальов, 67).

Головний тренер: Ягуф Халілов.

Голи: Чеберко (19), Шпигун (47) — Передерій (38).

Матч проходив під сорокоградусною спекою, тож футболістам було дуже несолодко. Краще до таких умов адаптувалися атлети. Саме футболісти у білій формі захопили ініціативу і більше контролювали м’яч. Хоча і «Бруклін» мав шанси забити. Проте удари Макоріна та Писаренка успіхом не увінчалися. На 8-й хвилині забивати міг «Атлетик», проте воротар «Брукліна» впорався з загрозою.

Підопічні Олексія Луценка змогли забити відносно швидкий гол. На 19-й хвилині «Атлетик» провів масовану атаку. Футболісти доставили м’яч до штрафного майданчика суперника і після серії передач Олексій Чеберко зважився на удар по воротах — 1:0. «Атлетик» попереду.

Після пропущеного голу футболісти «Брукліна» активізувалися, але не припинили сперечатися між собою і втрачати м’яч у простих ситуаціях. Не зважаючи на це, бруклінці зуміли зрівняти рахунок. Назар Криливець поборовся на правому фланзі протягнув м’яч до лицевої лінії і прострелив. У штрафному майданчику на цей простріл зреагував Передерій — 1:1. Становище змінюється.

Другий тайм теж розпочався з голу «Атлетика». На 46-й хвилині бруклінці провалилися у центрі поля і дозволили атлетам перехопити м’яч. Максим Безсонов вивів на ударну позицію Станіслава Шпигуна і останній, перегравши воротаря закотив м’яч у порожні ворота 2:1.

Руслан Галакшій на швидкості втік від захисників і пробивав по воротах — цього разу лише кутовий. «Бруклін» намагався відігратися, і навіть мав для цього кілька нагод. Проте футболісти рано почали нервувати і «пихати» один одному. Так емоції призводили до втрати м’яча і як наслідок — «Бруклін» зазнав поразки.

Після матчу тренер «Атлетика» Олексій Луценко розповів, що для його команди це було надпринципове протистояння, адже за «Бруклін» виступає п’ять гравців, які у минулому сезоні грали в основі «Атлетика».

Один з таких гравців, капітан «Брукліна» Ігор Рукавиця зазначив, що команді у цьому матчі не вистачало тренера. За відсутності Ягуфа Халілова нікому було скоригувати дії футболістів.

У другому матчі ігрового дня «Сан Сіті» переграв полтавське «Динамо» з рахунком 5:1.

1 «ПАЛВІС Сан Сіті» 6 4 1 1 18-10 13
2 «Бруклін» 6 4 0 2 31-11 12
3 «Аргус» 6 3 2 1 17-7 11
4 «Атака-Автотранс» 4 3 1 0 10-5 10
5 «Атлетик» 5 3 1 1 13-9 10
6 «Зоря-Ворскла» 4 2 2 0 16-7 8
7 «Левада» 4 1 1 2 16-6 4
8 «Подол» 5 1 1 3 10-15 4