Чемпіонат Полтави: «Зоря» розгромила ослаблений «Атлетик» (відео)

Ветерани забили сім голів у ворота атлетів

15 серпня у Полтаві на стадіоні «Динамо» відбувся матч дев’ятого туру Чемпіонату Полтави з футболу серед аматорів між «Атлетиком» та чинним чемпіоном Полтави — «Зорею». Атлети зарекомендували себе бойовою командою, який «гризе» суперника на кожному клаптику поля. Але цього разу рівної боротьби не вийшло. «Зоря» забила у ворота суперника сім голів і впевнено перемогла.

«Атлетик» — «Зоря» 1:7

«Атлетик»: Елбакідзе, Синьовид, Чеберко, Терещенко, Акуфенко, Прилуков, Кувеньов, Власенко, Шпигун, Терешонок, Рябуха, Безссонов.

Головний тренер: Олексій Луценко.

«Зоря»: Шостак, Масюк, Олефір, Швей (Ситак, 46), Городчанін, Місяйло (Сластьон, 46), П. Ротань (Труба, 82), Манасян, Дяченко (Чумак, 46), Мелащенко, Шарій (Винник, 65).

Головний тренер: Юрій Мармач.

Голи: Синьовид (70, пен.) — Місяйло (8), Шарій (15), Ротань (26), Мелащенко (71, 88), Манасян (73, 74).

На 77 хвилині за гресивну поведінку було вилучено Олександра Синьовида («Атлетик») та Віталія Сластьона («Зоря»).

На перших хвилинах матчу над стадіоном задощило, тож футболістам дошкуляли не лише суперники, а й погода. Так під дощем на 8-й хвилині у ворота «Атлетика» влетів перший гол. Андрій Місяйло замкнув флангову передачу від партнера. М’яч прослизнув поміж ніг воротаря і опинився у воротах — 0:1.

На 15-й хвилині перевага «Зорі» стала вже подвійною. Ветерани розіграли кутовий. Володимир Олефір подав до штрафного майданчика, і на подачу зреагував Іван Шарій — 0:2.

На 26-й хвилині «зоря» знову розіграла атаку яка закінчилася голом. Арсен Манасян прийняв м’яч на фланзі, пройшов з ним кілька метрів і відкотив під удар Петру Ротаню. Петро пробив сильно і точно і воротар виявився безсилим перед таким ударом — 0:3. Це вже розгром.

У першому таймі ветерани мали ще кілька моментів для взяття воріт. Зокрема з вбивчої позиції у воротаря пробив Олександр Мелащенко. Але після першої половини рахунок так і був 3:0. «Атлетик» був просто сам не свій.

У другому таймі гра дещо вирівнялася, «Атлетик» зумів заробити право на пенальті і скоротив відставання. Гол на свій рахунок записав Олександр Синьовид — 1:3.

Вже через хвилину «Зоря» знову вела у три м’ячі. Знову швидка атака, фланговий простріл і гол. Цього разу замикав Олександр Мелащенко — 1:4.

Після цього дуплетом вистрелив Арсен Манасян, якому захисники дозволяли робити все що заманеться.

Ефектно завершив розгром «Атлетика» Олександр Мелащенко. Колишній нападник «Ворскли» та «Динамо» отримав м’яч на лівому фланзі, увійшов з ним до штрафного майданчика, обіграв кількох захисників і перекинув через воротаря — 1:7. «Атлетик» декласовано.

Після матчу головний тренер атлетів Олексій Луценко розповів, що така невпевнена гра пов’язана з плутаниною з календарем матчів, а також з тим, що у матчі не змогли взяти участь п’ятеро гравців основи.

Юрій Мармач же пояснив такий розгром тим, що «Атлетику» ще рано вигравати у таких команд як «Зоря».

У другому матчі ігрового дня «Атака-Автотранс» забила 19 голів у ворота «Мрії».

1 «Зоря» 7 5 2 0 37-12 17
2 «Атака-Автотранс» 6 5 1 0 34-8 16
3 «Бруклін» 7 5 0 2 33-12 15
4 «ПАЛВІС Сан Сіті» 7 5 1 1 19-12 13
5 «Атлетик» 7 4 1 2 17-18 13
6 «Аргус» 8 3 2 3 20-16 11
7 «Левада» 6 2 1 3 24-11 7
8 «Динамо» Р 3 2 0 1 8-3 6