Чемпіонат Полтави: «Сан Сіті» вирвав перемогу в матчі з «Аргусом» (відео)

Сонячні здобули важливі очки у боротьбі за чемпіонство

16 серпня у Полтаві на стадіоні «Динамо» відбувся матч дев’ятого туру Чемпіонату Полтави з футболу між командами «Аргус» та «ПАЛВІС Сан Сіті». Підопічні Олега Буйдіна відкрили рахунок у другому таймі, але в останню десятихвилинку примудрилися тричі пропустити і у підсумку програли.

«Аргус» — «ПАЛВІС Сан Сіті» 1:3

«Аргус»: Саєнко, Куницький, О. Хмара, Трирог (Михайленко, 69), Симоненко, Бондаренко, Леонов (Сивокінь, 60), Курбала (Одарюк, 60), Є. Хмара, Сардаров, Тесленко.

Головний тренер: Олег Буйдін.

«ПАЛВІС Сан Сіті»: Караван, Савенко, Демчук, Мороз, Малик, Семука, Кахірі, 90+4), Бакланов, Мокросноп (Мірат, 67), Тупік (Чуй, 61), Думбуя (Сарон, 90+3), Шевченко.

Головний тренер: Максим Плужник.

Голи: Бондаренко (66) — Шевченко (85, 90+4), Бакланов (86).

У першому таймі команди не забивали голів, але глядачам було на що подивитися. Ініціативою володіли «сонячні» і створили багато моментів, але на щастя для «Аргуса» кураж спіймав голкіпер номінальних господарів Владислав Саєнко. «Аргус» навіть забив на 23-й хвтилині, але арбітр матчу цей гол не зарахував.

У другому таймі футболісти «Сан Сіті» теж більше володіли м’ячем, і знову всі їх атакувальні потуги розбивалися об надійну організовану оборону «Аргуса», і об власні помилки. Проте на 66-й хвилині «Аргус» забив трудовий гол. Бондаренко поборовся за м’яч у чужому штрафному майданчику і проштовхнув його у ворота — 1:0.

На 70-й хвилині під час однієї з атак «Аргуса» гравець сонячних у підкаті намагався завадити передачі. Футболісти «Аргуса» сигналізували про те, що захисник зіграв рукою, але арбітр матчу Олександр Матяш-молодший був поруч з епізодом і підстав для пенальті не побачив.

За такого розвитку подій «Сан Сіті» міг залишитися ні з чим, та на допомогу «сонячним» прийшов стандарт. Саєнко після подачі невдало відбив м’яч на ногу супернику і Шевченко зрівняв рахунок — 1:1.

Вже через хвилину «сонячні» вели в рахунку, і знову гол зі стандарту. Микита Бакланов головою переправив м’яч у ворота після подачі Шевченка — 1:2. «Сан Сіті» святкує.

Апофеозом матчу став гол у компенсований арбітром час. Після ауту на половині поля «Аргуса», захисники дозволили Шевченку перехопити м’яч, обіграти воротаря і забити в порожні ворота — 1:3. «Сонячні» святкують перемогу.

Після матчу головний тренер «Аргуса» Олег Буйдін чи не вперше жорстко розкритикував роботу арбітра. Причиною тому став непризначений пенальті на 70-й хвилині. Олександр Матяш-молодший став третім арбітром в чемпіонаті, який отримав «двійку».

Максим Плужник відзначив, що попри те, що його команда програвала по ходу матчу, «Сан Сіті» грали краще і заслужили перемогу. Максим теж був незадоволений суддівством.

У другому матчі ігрового дня решетилівське «Динамо» розтрощило «Динамо» з Полтави з рахунком 8:0.

1 «ПАЛВІС Сан Сіті» 8 6 1 1 22-13 19
2 «Зоря» 7 5 2 0 37-12 17
3 «Атака-Автотранс» 6 5 1 0 34-8 16
4 «Бруклін» 7 5 0 2 33-12 15
5 «Атлетик» 7 4 1 2 17-18 13
6 «Аргус» 9 3 2 4 21-19 11
7 «Динамо» Р 4 3 0 1 16-3 9
8 «Левада» 6 2 1 3 24-11 7