«Ворскла» — «Маріуполь»: більшість експертів прогнозують нічию

Полтавські футбольні фахівці поділилися своїми думками стосовно сьогоднішнього матчу

Сьогодні у Полтаві на стадіоні «Ворскла» ім. О. Бутовського полтавська «Ворскла» прийме ФК «Маріуполь». Матч розпочнеться о 19:30. Пряму трансляцію покаже канал «Футбол 1».

Цей матч можна назвати одним з центральних у турі, адже між собою зіграють четверта і п’ята команди турнірної таблиці. У разі перемоги «Маріуполя» ці команди поміняються місцями, якщо виграє «Ворскла» — може вийти на третю позицію. Василь Сачко не може розраховувати на Богдана Шуста. Під питанням участь у матчі Владислава Кулача, Володимира Одарюка і Артура Загорулька.

Букмекери у цьому матчі роблять ставку на господарів:

П1 — 1,80    Х — 3,55     П2 — 4,60

А от наші експерти не такі впевнені у перемозі «Ворскли» і ось чому:

Ігор Кислов: «Думаю, сьогодні буде нічия. Між собою гратимуть дві команди, які перебувають на ходу. „Ворскла“ одержала ряд неочікуваних перемог, тож на полтавців тепер чекає невеликий спад. Думаю, матч з маріупольцями закінчиться з рахунком 1:1. Гол у складі ворсклян має забити Юрій Коломоєць».

Сергій Лукаш: «Цей матч не виявить переможця. „Маріуполь“ гратиме від оборони і намагатиметься не пропустити. На мою думку „Ворскла“ не зможе пробити цю оборону. Мій прогноз — 0:0».

Юрій Мармач: «Я думаю, що „Ворскла“ мінімально переможе і вдома „Маріуполя“ має вигравати. Я прогнозую перемогу з рахунком 1:0. Єдиний гол заб’є Юрій Коломоєць».

Іван Шарій: «Полтавці переможуть. Я прогнозую мінімальний рахунок 1:0 на користь «Ворскли».

Сергій Чуйченко: «Мені останнім часом дуже подобається „Маріуполь“. Команда має класний підбір виконавців і агресивно грає спереду. Полтавській команді буде дуже важко. Я прогнозую нычию з рахунком 1:1. Гол таки має забити Юрій Коломоєць».

Види спорту:

Футбольні турніри: