Чемпіонат Полтави: решетилівське «Динамо» виграло у «Аргуса»

Динамівці радіють голу

Решетилівці поповнили свою скарбничку трьома очками

22 серпня на полтавському стадіоні «Динамо» однойменна команда з решетилівки, в рамках десятого туру Чемпіонату Полтави з футболу зіграла проти «Аргуса». Так сталося, що на полі зійшлися команди, які паралельно виступають і в Чемпіонаті області. «Динамо» — впевнений середняк вищої ліги, «Аргус» виступає за село Голобородьківське у лізі першій. В обласній першості ці команди у різних дивізіонах, а у чемпіонаті міста змагаються між собою за очки. Цього разу перемога була за динамівцями.

«Динамо» Р — «Аргус» 3:2

«Динамо»: Швець, Ягодовський, Ільчиш (Шевченко, 60), Колісниченко (Кармазін, 60), Бриж, Алексєєнко, Жарий, Коба, Краснопьоров, Рудик, Алозіє (Потапенко, 64).

Головний тренер: Олег Калюжний.

«Аргус»: Саєнко, Горбань, Трирог, Куницький, Хмара, Підлепич, Одарюк, Погорєлов (Сивокінь, 62), Кузуб (Косаковський, 60), Сардаров, Тесленко.

Головний тренер: Олег Буйдін.

Голи: Коба (16), Колісниченко (45), Потапенко (85) — Сардаров (38), Горбань (44).

Команди розпочали матч на рівних з обопільними шансами на гол. Перші три хвилини м’яч тримався в ногах динамівців, але футболісти «Аргуса» змогли вирівняти становище і створили кілька своїх небезпечних моментів. Проте на відміну від суперників «Аргус» довгий час не забивав, а от динамівці реалізували одну зі своїх атак. На 16-й хвилині Денис Коба прийняв м’яч у штрафному майданчику «аргуса» спиною до воріт. Динамівець розвернувся і влучно пробив — 1:0. Чудовий удар — прекрасний гол.

З огляду на календар, саме решетилівська команда вважалася фаворитом у цьому матчі. Після забитого голу, давалося «Динамо» взагалі повністю заволодіє ініціативою. Але — ні. «Аргус» орвніщовано захищався, і небезпечно контратакував. На 38-й хвилині один з таких контрвипадів від «Аргуса» закінчився голом. Рамін Сардаров отримав м’яч поблизу штрафного майданчика суперника, підпрацював круглого під зручну ногу і пробив здалеку. М’яч по прекрасній траєкторії оминув голкіпера і опинився у сітці воріт — 1:1. Все лише починається.

До кінця першого тайму залишалось небагато, але цього вистачило для того щоб глядачі побачили ще два голи. Спочатку на 44-й хвилині Віталій Горбань прийнявши передачу зі стандарту накрутив кількох захисників, обігрався з партнером і перекинув Швеця — 1:2.

А потім на 45-й хвилині навала решетилівців на ворота «Аргуса» закінчилася влучним ударом Колісниченка — 2:2. Ось такий бойовий перший тайм.

У другому таймі команди продовжили грати у відкритий футбол на зустрічних курсах, але під кінець «Аргус» віддав перевагу решетилівцям. Номінальні гості почали вступати в суперечки з арбітром та між собою, тим часом «Динамо» атакувало і забивало. На 85-й хвилині голкіпер Аргуса Владислав Саєнко відбив м’яч перед собою після удару динамівця і Потапенко встиг на добивання — 3:2.

Після матчу тренер «Аргуса» Олег Буйдін визнав, що решетилівці перемогли заслужено, адже гостріше провели кінцівку матчу.

У другому протистоянні ігрового дня «Атака-Автотранс» забила 12 голів у ворота «Подола».