Чемпіонат Полтави: «Сан Сіті» розгромив «Подол» (відео)

Сонячні здобули чергову впевнену перемогу

30 серпня у Полтаві на стадіоні «Динамо» відбулися матчі одинадцятого туру Чемпіонату Полтави з футболу серед аматорів. «Сан Сіті» приймав «Подол». Команда Максима Плужника вийшла на поле у статусы фаворита і була зобов’язана перемагати розібраного суперника. Зрештою, так і сталося, хоча до середини першого тайму подоляни трималися.

«ПАЛВІС Сан Сіті» — «Подол» 5:0

«Сан Сіті»: Караван, Савенков, Бакланов (Плужник, 78), Жила, Демчук (Ярош, 27), Мороз (Мірошниченко, 27), Чуй, Думбуя, Мокросноп, Тупік (Сарпонг, 70), Червонцев.

Головний тренер: Максим Плужник.

«Подол»: Цисовський, Сергей (Корольов, 46), Боженко, Степаненко, Мудрий (Маца, 75), Лубенецький, Куковинець, Тристан, Горжуй, Чуприн, Топтун.

Головний тренер: Максим Вершинін.

Голи: Савенков (25), Думбуя (47), Бакланов (62), Червонцев (78), Сапронг (85).

До голу гру можна було назвати нервовою. М’ячем володіли футболісти «Сан Сіті». Вони атакували і створювали моменти, але Костянтин Цисовський і захисники відбивалися, а Євген Топтун намагався небезпечно втекти у контратаку. Але на 25-й хвилині «Сан Сіті» вийшов вперед. Сергій Савенков отримав пас п’ятою у штрафному майданчику, змістився ближче до центру і пробив — 1:0.

У першому таймі «Сан Сіті» мав ще кілька моментів для голу, але гол Савенкова був єдиним у першій половині.

Другий тайм одразу почався з натиску «Сан Сіті», і з голу. На 47-й хвилині Абдула Думбуя спіймав м’яч на ногу після дальнього навісу з глибини і одним дотиком красиво перекинув Костянтина Цисовського, який вийшов з воріт — 2:0.

На 62-й хвилині «Сан Сіті» здобув право на штрафний удар. До м’яча підійшов Микита Бакланов і впевнено реалізував свій шанс — 3:0.

На 78-й хвилині «сонячні» заробили право на пенальті і знову реалізували свій шанс — 4:0.

Фінальний акорд у розромі «Подола» зіграв легіонер «сонячних» Сапронг. «Сан Сіті» втік у контратаку і Сапронга вивели на пусті ворота. Нападник не підвів — 5:0.

Після матчу президент «Подола» Максим Вершинін сказав, що на жаль за перше коло команда так і не зуміла як слід зігратися і сформуватися. Проте він сподівається, що в майбутньому буде краще.

Тренер «Сан Сіті» Максим Плужник наголосив, що задоволений грою і результатом. Його команда продовжить боротьбу за чемпіонство.

У другому матчі ігрового дня «Зоря» перемогла «Леваду» з рахунком 6:1.

1 «Зоря» 9 7 2 0 48-15 23
2 «Атака-Автотранс» 9 7 1 1 53-15 22
3 «ПАЛВІС Сан Сіті» 10 7 1 2 31-13 22
4 «Бруклін» 9 6 0 3 38-18 18
5 «Динамо» Р 6 5 0 1 31-5 15
6 «Атлетик» 8 4 1 3 17-22 13
7 «Аргус» 10 3 2 5 23-22 11