«Ворскла» мінімально програла «Вересу»

Звичні флангові проходи та навіси не принесли успіху полтавській команді

Сьогодні у Львові на стадіоні «Арена Львів» рівненський «Верес» приймав полтавську «Ворсклу». Дуель двох команд-сюрпризів обіцяла вболівальникам цікавий футболу, можливо без великої кількості голів, але з запеклою боротьбою. Становище команд в турнірній таблиці, а також тренерське протистояння Василя Сачка та Юрія Вірта зробили цей матч одним з центральних у турі. «Верес» у минулому турі розніс «Карпати», «Ворскла» — зіграла непростий матч з «Олімпіком».

«Верес» — «Ворскла» 1:0

«Верес»: Бандура, Кобін, Адамюк, Борзенко, Сімінін, Карасюк, Федорчук, Є. Пасіч (Котляр, 83), Волошинович (Г. Пасіч, 74), Степанюк (Морозенко, 90), Сергійчук.

Головний тренер: Юрій Вірт.

«Ворскла»: Ткаченко, Пердута, Даллку, Чижов, Матвієнко, Скляр (Одарюк, 80), Чеснаков, Кадимян (Кобахідзе, 64), Шарпар, Ребенок, Коломоєць (Загорулько, 70).

Головний тренер: Василь Сачко.

Голи: Є. Пасіч (65)

Василь Сачко у виборі стартового складу не здивував. Місце у воротах зайняв молодий Олександр Ткаченко. У центрі захисту зіграла звична пара Даллку — Чижов. Місце на флангах захисту зайняли Ігор Пердута та Микола Матвієнко. Пару опорників склади Олександр Скляр і Володимир Чекснаков. Розганяти атаки на флангах мали Гегам Кадимян та Павло Ребенок. На вістрі атаки зіграв Юрій Коломоєць.

Перший тайм пройшов у рівній боротьбі. М’яч переважно тримався у центрі. Команди грали від оборони і не давали одна одній підходити близько до воріт. «Ворскла» швидко адаптувалася до такого ведення поєдинку і увімкнула свої фірмові флангові проходи і навіси. На 12 хв Після одного з таких проходів по воротах пробивав Микола Матвієнко, але влучив у захисника. Через п’ять хвилин подачу до штрафного майданчика здійснив Павло Ребенок — навіс не пройшов. Найнебезпечніший момент «Ворскла» мала на 34-й хвилині. Гегам Кадимян біля правого краю штрафного майданчика отримав передачу від Пердути, увійшов до володінь захисників «Вереса» і пробив. М’яч пролетів вздовж лінії воріт, і вилетів за лицьову лінію.

«Верес» відповів ударною кінцівкою На 42-й хвилині після швидкої контратаки впритул по воротах пробивав Сергійчук — м’яч влучив у груди Ткаченку. Кінцівка тайму пройшла під диктовку господарів. Проте спроби атак не увінчалися успіхом.

Другий тайм агресивніше розпочали гості. На 53-й хвилині Сергійчук обіграв Пердуту і Скляра, зберіг м’яч і віддав на Степанюка. Той у свою чергу виконував подачу на Сімініна, але колишній ворсклянин, не дотягнувся до м’яча. «Ворскла» ж нічого не змінювала, і надалі опиралася на флангові атаки і навіси / простріли. За такого розвитку подій, Євген Пасіч вирішив взяти гру на себе і це дало результат. Євген пошив у дурні Даллку і Чижова і влучно пробив. Ігор Пердути підстрахувати партнерів не встиг — 1:0.

Василь Сачко відповів на гол замінами. На полі з’явилися Артур Загорулько і Володимир Одарюк. Але «Ворскла» не забила, а навпаки пропустила. На 78-й хвилині «Верес» забив вдруге, але перед ударом м’яч влучив у руку Степанюка.

Кінцівку матчу «Ворскла» провела захищаючись. У підсумку маємо першу перемогу «Вереса» у рідних стінах і поразку для «зелено-білих». Схоже звання кращого тренера серпня не пішло на користь Василю Сачку. Відзначаємо нашого експерта Сергія Лукаша, який точно спрогнозував мінімальну поразку «Ворскли».