Чемпіонат Полтави: «Динамо» сенсаційно відібрало очки у «Левади» відео)

Динамівці зуміли тричі забити суперникам

19 вересня у Полтаві відбулися матчі чотирнадцятого туру Чемпіонату Полтави з футболу серед аматорів. Полтавське «Динамо» зустрічалося з «Левадою». У першому колі полтавське «Динамо» було першою командою, яку «Левада» змогла переграти. Після перемоги над 2Сан Сіті" всі чекали від підопічних Андрія Коваленка впевненої «вікторії», але динамівці були іншої думки.

«Динамо» — «Левада» 3:3

Склад «Динамо» буде відомий пізніше

«Левада»: Попов, Папірний (60), Бабенко (Банний, 46), Жамардій, Печарський (Лубенець, 46), Бут (Іваненко, 46), Тупік, Мисюра (Максюта, 46), Пилиповець, Котелевець (Пащенко, 46), Жуль.

Головний тренер: Андрій Коваленко.

Голи: Пилипиповець (25, 40), Іваненко (72, пен.) — Гришин (47, 60, 72)

У першому таймі ніщо не передвіщало сенсації. «Левада» більше контроювала м’яч, і в середині першої половини почала забивати. На 25-й хвилині Пилиповця вивели на побачення з воротарем, і герой матчу проти «Сан Сіті» відкрив рахунок — 1:0.

На 40-й хвилині швидка контратака «Левади» знову призвела до голу. Той же Пилиповець відгукнувся на передачу з флангу і вколотив м’яч у рамку — 2:0.

Проте у другому таймі динамівці швидко змінили ситуацію. Протягом 10 хвилин 17-й номер динамівців Роман Гришин зробив ефектний дубль і зрівняв рахунок.

На 72-й хвилині футболісти «Динамо» самі привезли собі проблеми. Захисники сфолили у своєму штрафному майданчику. Єгор Іваненко з пенальті пробив чітко — 3:2. «Левада» знову попереду.

На 85-й хвилині все той же Гришин знову опинився на ударній позиції і зрівняв рахунок — 3:3. Такого від «Динамо» не чекав ніхто.

У компенсований арбітром час «левада» побігла забивати переможний гол і ледб не пропустила. Олександр Попов вибіг далеко в поле, динамівці перехопили м’яч, але удар з центра поля вийшов невлучним. М’яч пролетів повз ворота.

Після матчу тренер Левади" Андрій Ковлаленко, сказав, що в нього дуже багато запитань до своїх футболістів. Наставника можна зрозуміти.

1 «Атака-Автотранс» 11 9 1 1 59-17 28
2 «Динамо» Р 10 9 0 1 50-12 27
3 «Зоря» 10 7 2 1 48-17 23
4 «ПАЛВІС Сан Сіті» 12 7 2 3 36-19 23
5 «Бруклін» 13 7 1 5 45-29 22
6 «Атлетик» 11 6 1 4 24-28 19
7 «Левада» 12 4 2 6 39-32 14
8 «Аргус» 12 4 2 6 32-27 14