Чемпіонат Полтави: «Атака-Автотранс» здобула вольову перемогу над «Сан Сіті» (відео)

Команда Валентина Горбаньова повернулася на перше місце

26 вересня на полтавському стадіоні «Динамо» відбувся матч п’ятнадцятого туру Чемпіонату Полтави з футболу серед аматорів. Між собою зійшлися команди з верхньої частини турнірної таблиці, а саме «Сан Сіті» та «Атака-Автотранс». У першому колі «Атака» виборола перемогу у компенсований арбітром час, сьогодні команді Валентина Горбаньова так само довелося відіграватися, але «Атака» все ж перемогла.

«ПАЛВІС Сан Сіті» — «Атака-Автотранс» 1:2

«Сан Сіті»: Караван, Марков (Червонцев, 46), Підлісний, Заяць (Тупік, 65), Койнаш (Мірошниченко, 68), Бакланов, Думбуя, Чуй (Ярош, 65), Харчинський, Скиба (Жила, 46), Шевченко.

Головний тренер: Максим Плужник.

«Атака-Автотранс»: Петько, Черняк (Тарчуков, 25) Радченко, Глуховеря, Деріченко Куімов, воронкін, кальченко, карась, Швидкий, Пряідко.

Головний тренер: Валентин Горбаньов.

Голи: Червонцев (57) — Радченко (65), Прядко (71, пен.)

На 10-й хвилині Швидкий не реалізував пенальті (воротар).

У першому таймі «Атака» більше контролювала м’яч і проводила час в основному біля чужих воріт. Футболісти «Сан Сіті» були змушені захищатися. Проте на восьмій хвилині «сонячні» організували контратаку, яка закінчилася двома кутовими і ударом Думбуя, який не став голом.

Вже на наступній хвилині «Атака» била пенальті. Футболіста у чорній формі зачепили у штрафному майданчику «Сан Сіті». Арбітр матчу Андрій Сидоренко вказав на «точку», але Швидкий не зміг переграти Каравана, тож рахунок залишився нульовим.

У першому таймі «Атака» продовжувала домінувати і захисники «Сан Сіті» на чолі з голкіпером Євгеном Караваном героїчно оборонялися і захистили свої ворота. На 38-й хвилині в одній з нечастих атак, футболіст «Сіті» впав у боротьбі з захисником у штрафному майданчику «Атаки». Андрій Сидоренко підстав для пенальті не побачив.

Другий тайм активніше розпочали вже футболісти «Сан Сіті». Пройшло трохи більше десяти хвилин, як вони повели в рахунку. Після швидкої контратаки гол на свій рахунок записав Червонцев — 1:0.

Тепер гра пішла на зустрічних курсах. Обидві команди не цуралися атакувати, але не забували про захист. За такого перебігу подій «Атака» зуміла зрівняти рахунок. Прекрасна комбінація футболістів у чорних футболка закінчилася точним ударом Радченка — 1:1.

Після того як рахунок став рівним «Атака» знову перехопила ініціативу. Долю матчу вирішив пенальті. Абдула Думбуя порушив правила у штрафному майданчику і Андрій Сидоренко вказав на позначку. Пробивати взявся капітан «Атаки» Михайло Прядко. Євген Караван вгадав кут куди летітиме м’яч, але цього разу потягнути пенальті не зміг.

У підсумку — вольова перемоги «Атаки» з рахунком 2:1. Після матчу тренер переможців Валентин Горбаньов відзначив, що його команді довелося грати з сильним суперником, але «Атака» в черговий раз показала характер, за рахунок чого і перемогла.

Тренер «Сан Сіті» Максим Плужник теж похвалив свою команду за самовіддачу, і привітав суперників з перемогою. Але Максим на цьому не зупинився і «відзначив» роботу арбітра Андрія Сидоренка, а заодно і Федерації футболу Полтави. Словом, дивіться самі:

У першому матчі ігрового дні «Аргус» виграв у «Брукліна».