Чемпіонат Полтави: решетилівське «Динамо» переграло «Зорю» і впевнено закріпилося на першому місці в турнірній таблиці (відео)

Команда Олега Калюжного виграла у конкурента в боротьбі за чемпіонство

Третього вересня у Полтаві на стадіоні «Динамо» відбувся матч 16-го туру Чемпіонату Полтави з футболу серед аматорів. Між собою зустрічалися чинний чемпіон — «Зоря-Ворскла» та чинний лідер турнірної таблиці — «Динамо» з Решетилівки. Підопічні Олега Калюжного зіграли менше матчів ніж їх конкуренти у боротьбі за чемпіонство, але вже її очолюють. Цього разу в суперники решетилівцям дістався добре знайомий суперник. «Динамо» вибивало «Зорю» з Кубка Полтави. Варто зазначити, що ветерани були в ослабленому складі, адже шестеро футболістів команди цього дня грали за лазірківський «Колос» у чемпіонаті Полтавщини. Ходили чутки, що «Зоря» просила перенести гру, але після гри Юрій Мармач це спростував. Проте навіть без шести гравців основи «Зоря» була боєздатним суперником і змогла дати бій решетилівцям.

«Динамо» Р — «Зоря» 3:2

«Динамо» Р: Швець, Бірюк, Бриж, Коба, Алексеєнко, Гринь (Колісниченко, 60), Краснопьоров, Жарий, Рудик (Ель-Мізугуйє, 30), О. Ротань, Алозіє

Головний тренер: Олег Калюжний

«Зоря»: Замковий, Сластьон, Олефір, Таран (Труба, 46), Городчанін, Ситак (Винник, 46), П. Ротань, Чумак, Дяченко, Міщенко, Шарій.

Головний тренер: Юрій Мармач.

Голи: О. Ротань (14), Алозіє (20, 83) — Дяченко (6), Міщенко (85).

Матч активніше розпочали номінальні гості. На третій хвилині Іван Шарій вже пробивав по воротах, не влучив у рамку. А вже на шостій хвилині Сергій Дяченко головою замкнув флангову подачу партнера — 0:1. «Динамо» не чекало такого початку, а голкіпер решетилівців Ярослав Швець добряче «напихав» своїм захисникам.

Вже на 14-й хвилині рахунок став рівним. Контратака решетилівців закінчилася трудовим голом Олексія Ротаня. Спочатку він зумів в оточенні захисників прийняти не надто зручну передачу, а потім примудрився ще й пробити. Замковий вийшов з воріт, тож м’яч без перешкод залетів у рамку — 1:1.

Не за горами опинився і другий гол. На 20-й хвилині Майкл Алозіє опинився перед штрафним майданчиком суперника і майстерно поклав м’яч у ворота Замкового — 1:2. Не пройшло навіть половини тайму.

Зрештою, до кінця першої сорокап’ятихвилинки команди не більше не забивали, тож на перерву динамівці пішли переможцями.

У другому таймі «Динамо» мало перевагу, не зважаючи на те, що по рахунку, активнішими мали б бути футболісти «Зорі». На 83-й хвилині Майкл Алозі опинився у правильній позиції перед воротами Замкового і замкнув простріл від партнера — 3:1.

Через дві хвилини «Зоря» відіграла один м’яч. Пектро Ротань влучно пробив зі штрафного, а Ярослав Швець помилився і дозволив м’ячеві залетіти у ворота — 3:2.

У кінцівці «Зоря» намагалася відігратися, але не змогла. У підсумку маємо перемогу решетилівського «Динамо».

Після гри наставник ветеранів Юрій Мармач сказав, що задоволений своїми футболістами попри результат, і зазначив, що скоро «Зоря» і «Динамо» зустрінуться знову в перенесеному матчі першого кола, і тоді гра має бути геть іншою.

У другому матчі ігрового дня «Подол» неочікувано розгромив «Атлетик».

1 «Динамо» Решетилівка 13 12 0 1 63 — 18 36
2 «Атака-Автотранс»  12 10 1 1 61 - 16 31
3 «Зоря» 13 9 2 2 58 — 21 29
4 «ПАЛВІС Сан Сіті»   14 7 2 5 37 – 25 23
5 «Бруклін»  14 7 1 6 46 – 32 22
6 «Атлетик»  14 7 1 6 30 – 41 22
7 «Аргус» 14 6 2 6 39 - 28 20
8 «Левада»   14 4 2 8 41 – 41 14