Чемпіонат Полтави: «Мрія» тричі забила «Брукліну», але програла (відео)

Аутсайдери змогли дати гідний бій фаворитам

4 жовтня відбулися чергові матчі 16-го туру Чемпіонату Полтави з футболу серед аматорських команд. У першому протистоянні ігрового дня «Мрія» зіграла з «Брукліном«. Підопічні Івана Сахарова у цьому чемпіонаті не заробили що жодного очка, тож у грі були очевидні фаворит і аутсайдер. Проте для «Брукліна» все було не так просто.

«Мрія» — «Бруклін» 3:5

«Мрія»: Гайдаржи (Вертій, 46), Міщенко, Сидоренко, Кравчук, Маца, Іваніна, Лазоренко (Одарюк, 46, Лузановський, 85), Говоров, Глушко, Букін, Черняк.

Головний тренер: Іван Сахаров

«Бруклін»: Петренко, Макорін, Токар, Варданія, Рябенко, Халілов, Обрезан, Тининник, Криливець, Богданов, Рукавиця.

Головний тренер: Ягуф Халілов.

Голи: Черняк (5, 39), Букін (78) — Криливець (12), Рябенко (25), Тининник (59, 62), Рукавиця (86).

Вже на п`ятій хвилині «Мрія» дала противникам зрозуміти, що легко їм сьогодні не буде. Черняк прийняв м’яч перед воротами Петренка, увійшов у штрафний майданчик і повз захисників проштовхнув м’яч у ворота — 1:0. Оце так початок.

Пропущений гол роздратував бруклінців. Команда Ягуфа Халілова перехопила ініціативу і побігла забивати. Певний час у футболістів нічого не виходило, але на допомогу прийшов стандарт. На 23-й хвилині Криливець головою замкнув подачу від партнера — 1:1.

Через дві хвилині «Бруклін» вже був попереду. Роман Рябенко встиг на добивання після удару партнера у стійку — 1:2.

Здавалося б, тепер «Мрія» попливе. Але ні — мрійники зрівняли рахунок. На 39-й хвилині той же Черняк влучним ударом зі штрафного відновив паритет — 2:2. Так закінчився перший тайм.

На 59-й хвилині «Бруклін» знову вийшов вперед. Після подачі Романа Рябенка воротар «Мрії» помилився і це дозволило Сергію Тининнику добити м’яч практично у порожні ворота. Захисники врятувати не зуміли — 2:3. «Бруклін» знову попереду.

Вже через дві хвилини Тининник став автором дубля. Захисники дозволили бруклінцю відібрати м’яч перед штрафним майданчиком і влучно пробити здалеку — 2:4.

Варто відзначити, що «Мрія» не здалася, і побігла атакувати. Підопічні Івана Сахарова двічі влучали у каркас воріт, а на 78-й хвилині Букін зблизився з Петренком, переграв його і скоротив відставання до мінімуму — 3:4. На нас чекає весела кінцівка.

Проте на 86-й хвилині інтрига зникла. Ігор Рукавиця вийшов віч-на-віч з воротарем і встановив остаточний рахунок — 3:5. Так команди і закінчили. «Мрія» була дуже близько до того щоб заробити перші очки у чемпіонаті, але не зробили цього.

Після матчу захисник 2Брукліна" Роман Макорін зазначив, що такий бій від «Мрії» не здивував ні його, ні його партнерів, а невпевнена гра у першому таймі пов’язана з раннім початком матчу. Футболісти були змушені грати без розминки та настанов.

У другому матчі ігрового дня «Атака-Автотранс» розгромила полтавське «Динамо».