Чемпіонат Полтави: «Аргус» розтрощив «Леваду», яка грала неповним напіврезервним складом (відео)

Левадівці скуштували сім м’ячів від команди Олега Буйдіна

5 жовтня у Полтаві на стадіоні «Динамо» відбувся матч шістнадцятого туру Чемпіонату Полтави з футболу між командами «Левада» та «Аргус». Обидві команди наразі не боряться за чемпіонство, але набрали непогану форму і могли показати класне, захопливе протистояння. Проте левадівці не зуміли зібрати основу на ранній час початку матчу і вийшли в меншості. На поле були змушені вийти тренер Андрій Коваленко з травмованим коліном та президент Сергій Григор’єв. Проте це не допомогло, «Аргус» впорався з суперником.

«Левада» — «Аргус» 2:7

«Левада»: Попов, Клименко, Коваленко, ?, Григор'єв, Пилиповець, Тупік, Горбунов, Жуль, ?.

Головний тренер: Андрій Коваленко.

«Аргус»: Саєнко, Горбань, Симоненко, Куницький, Нечитайло, О. Хмара (Сивокінь, 65), Балабась (Трирог, 56), Тесленко, Підлепич (Кузуб, 46), Сардаров (Бен Брахім, 72), Киченко (Топтун, 46).

Головний тренер: Олег Буйдін.

Голи: Тупік (8) Пилиповець (50) — Сардаров (2, 69), О. Хмара (20, 49, ), Балабась (33), Симоненко (75), Топтун (82)

Вже на другій хвилині Рамін Сардаров обікрав Андрія Коваленка, який помилився при передачі увійшов до штрафного майданчика і влучно пробив з гострого кута — 0:1.

Зрештою вже на восьмій хвилині «Левада» відповіла своїм голом. Антигерой попереднього епізоду Андрій Коваленко виконав подачу з кутовового і Дмитро Тупік головою точно переправив м’яч у ворота — 1:1. Рахунок рівний.

Команди продовжували обмінюватися моментами. «Аргус» масовано атакував, «Левада» ж покладала надії на стандарти. Так на 12-й хвилині ... міг зробити дубль, але підібравши м’яч після кутового пробив далеко вище воріт. «Аргус» відповідав своїми атаками і кількість врешті-решт переросла в якість. На 20-й хвилині Тесленко віддав на правий фланг на Олексія Хмару і останній змістився до центру і пробив. Голкіпер мав ловити цей м’яч, але випустив з рук і круглий залетів у ворота — 1:2. «Аргус» знову попереду.

На 37-й хвилині підопічні Олега Буйдіна розвинули успіх. Богдан Балабась перед воротами отримав передачу від партнера, прицілився і пробив повз захисників і воротаря — 1:3. Це вже серйозно.

У другому таймі «Агрус» продовжив забивати. На 49-й хвилині Олексій Хмара замкнув подачу з кутового — 1:4. Третьому номеру «Агруса» ніхто навіть не намагався завадити.

«Левада» тут же відповіла голом. На 50-й хвилині Пилиповець перед штрафним майданчиком помітив, що голкіпер «Аргуса» Владислав Саєнко вийшов з воріт і закинув м’яч Владиславу «за комірець» — 2:4.

Варто віддати «Леваді» належне. Команда Андрія Коваленка та Секргія Григор’єва доставила обороні «Аргуса» клопоту і змусила політати у воротах Владислава Саєнка. Проте забивали надалі лише аргусівці. На 69-й хвилині Рамін Сардаров підібрав м’яч у чужому штрафному майданчику, обіграв захисника і влучно пробив — 2:5.

На 75-й хвилині після масованої атаки «Аргуса» Тесленко з правого флангу прострелив вздовж воріт. На цей простріл першим зреагував Симоненко, який у падінні переправив м’яч у ворота — 2:6.

На 82-й хвилині Тесленко знову відзначився гольовим пасом. Цього разу на простріл 77-го номера «Аргуса» зреагував Євген Топтун і встановив остаточний рахунок — 2:7.

Після матчу наставник «Аргуса» олег Буйдін попри великий рахунок пожурив своїх футболістів за марнотратство та неправильні рішення у ряді епізодів. Проте результатом тренер «Аргуса» очевидно задоволений.

Наставник «Левади» Андрій Коваленко не на камеру сказав, що претензій до своїх футболістів не має. «Левада» не зібрала команду, були змушені грати тренер і президент. За таких умов виграти було вкрай важко.

У другому матчі ігрового дня решетилівське «Динамо» з боєм переграло «Подол».

1 «Динамо» Решетилівка 14 13 0 1 68 — 21 39
2 «Атака-Автотранс»  13 11 1 1 69 - 16 34
3 «Зоря» 13 9 2 2 58 — 21 29
4 «Бруклін»  15 8 1 6 51 – 35 25
5 «Аргус» 15 7 2 6 46 — 30 23
6 «ПАЛВІС Сан Сіті»   14 7 2 5 37 – 25 23
7 «Атлетик»  14 7 1 6 30 – 41 22
8 «Левада»   15 4 2 9 43 – 48 14