Чемпіонат Полтави: решетилівське «Динамо» вдруге переграло «Зорю-Ворсклу» (відео)

Решетилівці переграли одного з основних конкурентів у боротьбі за чемпіонство

10 жовтня у Полтаві на стадіоні «Динамо» однойменна команда з Решетилівки в рамках чергового туру Чемпіонату Полтави з футболу серед аматорів. Зараз саме динамівці очолюють турнірну таблицю і є головним претендентом на чемпіонство. Минулого тижня ці команди вже зустрічалися, тоді перемогло «Динамо», а наставник «Зорі-Ворскли» Юрій Мармач пообіцяв, що наступна гра буде іншою. Але решетилівці знову перемогли.

«Динамо» Р — «Зоря-Ворскла» 3:2

«Динамо» Р: Швець, Попов, Бірюк, Колісничкенко (Ільчиш, 55), Бриж, Гринь (Ель Мізугуйе, 80), Краснопьоров, Гриценко, Коба, Ротань, Алозі.

Головний тренер: Олег Калюжний.

«Зоря-Ворскла»: Саух, Сластьон, Олефір, Швей, Чумак (Таран, 46), Сидак, Манасян, П. Ротань, Дяченко, Міщенко, Місяйло (Винник, 35, Труба, 50).

Головний тренер: Юрій Мармач.

Голи: П. Ротань (73), Манасян (79) — Алозіє (39, 49), О. Ротань (75, пен.)

Перший гол у ворота ветеранів влетів вже на п’ятнадцятій хвилині. Майкл Алозіє головою замкнув подачу партнера з правого флангу. Щоправда при цьому Майкл перебував в офсайді і гол не зарахували. Як виявилося колишній футболіст «Волині» лише пристрілювався.

Ветеранам, з турнірної точки зору, перемога потрібна була більше, тож команда Юрія Мармача намагалася атакувати. Проте на початку матчу ці атаки закінчувалися на підступах до штрафного майданчика. А от атаки «Динамо» почали приносити плоди. На 39-й хвилині Майкл Алозіє скориставшись непорозумінням ветеранів при передачі увійшов з м’ячем до штрафного майданчика і елегантно переграв Іллю Сауха — 1:0.

У першому таймі команди більше не забивали, і на переву «Динамо» пішло перемагаючи.

У другому таймі захисники «Зорі-Ворскли» знову привезли собі гол. Данило Винник намагався віддати пас на голкіпера, але натомість вивів Майкла Алозіє на порожні ворота. Досвідчений Майкл такого не пробачає — 2:0. Для ветеранів все дуже погано. Антигероя епізоду тут же замінили.

На 73-й хвилині ветеранам вдалося скоротити відставання. Після кутового голом відзначився Петро Ротань. Олег Краснопьоров апелював до арбітра, мовляв, гол було забито з порушенням, але доапелювався лише до жовтої картки — 2:1.

Вже на 75-й хвилині команда Олега Калюжного знову вела у два м’ячі. У штрафному майданчику збили Олексія Ротаня. Динамівець помстився влучним ударом з «точки» — 3:1.

На 79-й хвилині гол на свій рахунок записав Арсен Манасян і повернув інтригу в матч — 3:2. На глядачів чекатиме цікава кінцівка.

В кінці матчу ветерани намагалися зрівняти рахунок і взяти у матчах з лідером бодай одне очко, але не змогли. Після матчу тренер «Зорі-Ворскли» визнав, що на даний момент решетилівське «Динамо» просто сильніше ніж його підопічні. Також Юрій Олексійович пройшовся по арбітрах. Зокрема Євген Корсун отримав від наставника «Зорі-Ворскли» найнижчу оцінку. При цьому Юрій Олексійович наголосив на непоставленому пенальті в кінці матчу, але який саме епізод він має на увазі сказати важко, адже у другій половині другого тайму нічого схожого на пенальті біля воріт Швеця не було.

У підсумку решетилівське «Динамо» перемагає і ще більше відривається від опонентів. У другому матчі ігрового дня «Левада» у більшості перемогла «Бруклін».