Чемпіонат Полтави: «Левада» в меншості перемогла «Бруклін» (відео)

Команда Андрія Коваленка здобула вольову перемогу

10 жовтня у Полтаві на стадіоні «Динамо» відбувся матч 17-го туру між двома найбільш непередбачуваними командами чемпіонату. Між собою зустрілися «Бруклін» і «Левада». Прогнозувати результати матчів цих команд завжди важко. «Левада» може втратити очки у матчі з полтавським «Динамо» і виграти у «Сан Сіті». «Бруклін» може завдати єдиної поразки грізній «Атаці-Автотранс», а потім програти «Аргусу». Зрештою і цей матч став неочікуваним.

«Левада» — «Бруклін» 3:1

«Левада»: Попов, Папірний, Михайленко, Печарський, Клименко, Тупік, Даценко, Мисюра (Горбунов 88), Пилиповець, Жуль (Бут, 65), Лубенець.

Головний тренер: Андрій Коваленко.

«Бруклін»: Петренко, Макорін, Олійник, Павлій, Радевич, Писаренко, Рукавиця, Рябенко, Корнієнко (Зоря, 46), Криливець, Передерій.

Головний тренер: Ягуф Халілов.

Голи: Криливець (29) — Павлій (38, аг), Лубенець, Пилиповець.

«Левада» розпочала матч активніше. Команда Андрія Коваленка більше атакувала і тримала м’яч. Проте забити левадівцям ніяк не вдавалося, а от «Бруклін» зумів забити після контратаки. Роман Рябенко відкотив під удар на Назара Криливця і останній холоднокровно відкрив рахунок — 0:1.

«Левада» не здалася. На 33-й хвилині стовідсоткову нагоду забити прогавив Лубенець. Максим пробив у штангу, а коли добивав замість воріт влучив у Петренка. Другий гол теж забили футболісти «Брукліна». Щоправда цього разу в свої ворота. Павлій, опинившись з м’ячем у своєму штрафному майданчику, замість того щоб нейтралізувати атаку «Левади», чомусь її завершив ударом — 1:1.

До перерви «Левада» ще встигла забити. Максим Лубенець замкнув простріл з правого флангу — 2:1. Одразу після голу арбітр дав свисток на перерву.

Другий тайм теж розпочався динамічно. На 53-й хвилині за розмови з арбітром з поля вилучили центрального захисника «Левади» Дмитра Папірного. Команда Андрія Коваленка залишилася в меншості. Проте, здається, це лише пішло «Леваді» на користь. На 58-й хвилині Пилиповець пробив у поперечину. А на 90-й хвилині того ж Пилиповця вивели на пусті ворота, і тепер він вже не схибив — 3:1. Просто фантастика.

Після матчу Андрій Коваленко похвалив свою команду, але був дуже незадоволений арбітрами. Судді отримали двійки.

У першому матчі ігрового дня решетилівське «Динамо» переграло «Зорю-Ворсклу».