Чемпіонат Полтави: Олександр Мелащенко приніс «Зорі-Ворсклі» перемогу над «Аргусом» (відео)

Олександр Мелащенко

Команда ветеранів перемогла менш досвідчених опонентів

17 жовтня у Полтаві на стадіоні «Динамо» відбувся матч 18-гог туру Чемпіонату Полтави з футболу серед аматорів. Середняк «Аргус» приймав чинного чемпіона міста — «Зорю-Ворсклу». Цього разу досвід переміг молодість. Особливо це стосується Олександра Мелащенка, який вийшов на заміну за півгодини до кінця матчу і зробив результат.

«Аргус» — «Зоря-Ворскла» 0:3

«Аргус»: Саєнко, Горбань, Симоненко, Куницький, Нечитайло, О. Хмара, Кравченко (Бен Брахім, 74), Трирог, Сивокінь (Сардаров, 46), Підлепич, Топтун (Киченко, 46).

Головний тренер: Олег Буйдін.

«Зоря-Ворскла»: Замковий, Сидак, Таран (Хрипко, 46), Олефір, Зачепило (Городчанін, 46), Міщенко, Швей, П. Ротань, Дяченко, Романчук (Мелащенко, 60), Місяйло.

Головний тренер: Юрій Мармач

Голи: Дяченко (66), Мелащенко (77, 82)

У першому таймі гра проходила рівно і віддати перевагу одній з команд було б важко. Ветерани як завжди більше тримали м’яч, але аргусівці небезпечно контратакували і мали кілька моментів для того щоб забити. Свої моменти мали Трирог, Топтун та Хмара. Перший тайм пройшов за невеликої переваги ветеранів, проте без голів. Знаючи футбольну терплячість «Аргуса» і вміння команди Олега Буйдіна вичікувати свій момент, інтрига у матчі жила і квітла.

Рівна боротьба тривала до 60-ї хвилини. Потім на полі з’явився Олександр Мелащенко і зробив гру. На 66-й хвилині після подачі з глибини скинув на Сергія Дяченка і Сергій головою переправив м’яч у ворота. Владислав Саєно врятувати команду не зумів — 0:1.

На 77-й хвилині Мелащенко вже забивав сам. Спочатку колишній нападник збірної після подачі партнера пробив у штангу, а потім добив м’яч у породні ворота — 0:2.

На 82-й хвилині Володимир Олефір втік у контратаку по лівому флангу і подав до штрафного майданчика. Олександр Мелащенко відгукнувся на цю подачу і ефектно замкнув її — 0:3. Гру зроблено.

Після матчу наставник «Аргуса» Олег Буйдін зізнався, що сьогодні досвід переміг молодість. Його підопічні не змогли зберегти енергію і у другому таймі прості «підсіли».

Юрій Мармач розповів про те, що хоч ветерани зараз і не борються за перше місце — чемпіонство не є головною метою «Зорі-Ворскли».

У другому матчі ігрового дня «Сан Сіті» розгромив полтавське «Динамо».