Чемпіонат Полтави: «ПАЛВІС Сан Сіті» розгромив полтавське «Динамо» (відео)

Сонячні змогли забити шість голів у ворота динамівців

17 жовтня у Полтаві на стадіоні «Динамо» відбулися матчі 18-го туру Чемпіонату Полтави з футболу серед аматорів. Полтавське «Динамо», яке нині перебуває на передостанньому місці турнірної таблиці приймало команду «ПАЛВІС Сан Сіті», яка бореться за третю сходинку.

«Динамо» — «ПАЛВІС Сан Сіті» 1:6

«Динамо»: —

Головний тренер: Олексій Бортнік.

«Сан Сіті»: Караван (Каплуновський, 60), Савенков, Думбуя, малик, Підлісний, Мокросноп (Мірошниченко), Ярош (Плужник, 60), Чуй (Бакланов, 46), Мороз, Стів (Заяць, 46), Михайленко (Сарпонг, 46).

Головний тренер: Максим Плужник.

Голи: ? (69) — Чуй (7), Стів (37, 43), Малик (50, 89) Савенков (71).

«Сонячні» почали забивати вже на початку зустрічі. На сьомій хвилині Чуй при абсолютній статичності оборони «Динамо» замкнув простріл Андрія Савенкова — 0:1.

Тут же у першому таймі дубль на свій рахунок записав Стів. Спочатку легіонер гоовою замкнув подачу від Яроша, а на 43-й хвилині вже сам переграв воротаря і закотив м’яч цу порожні ворота. Отож після першого тайму — 0:3

У другому таймі, виходячи з рахунку, футболісти «Сан Сіті» вже більше дозволяли суперникам, проте не забували забивати. На 50-й хвилині голом відзначився Євген Малик — 0:4.

На 69-й хвилині гол зуміли забити й динамівці. Вболівальники цієї команди були в захваті.

Щоправда вже через дві хвилини Савенков відновив перевагу в чотири м’ячі, замкнувши подачу від Євгена Малика — 1:5.

Завершальним акордом став гол самого Євгена, який точним ударом закінчив багатоходову комбінацію своєї команди — 1:6. «Сан Сіті» здобуває чергову перемогу.

Після гри на післяматчевий коментар сонячні знову відрядили Микиту Бакланова. Футболіст розповів чому воротар-бомбардир команди Євген Караван знову повернувся у рамку, а аткож про те навіщо потрібні матчі з командами, які пропускають по шість голів.

1 «Динамо» Решетилівка 14 13 0 1 68 - 21 39
2 «Атака-Автотранс»  14 12 1 1 71 — 17 37
3 «Зоря-Ворскла» 16 11 2 3 69 - 21 35
4 «ПАЛВІС Сан Сіті»   17 10 2 5 54 – 28 32
5 «Бруклін»  16 8 1 7 52 – 38 25
6 «Аргус» 18 7 3 8 48 — 38 24
7 «Атлетик»  15 7 1 7 31 – 44 22
8 «Левада»   16 5 2 9 46 – 49 17