Баскетбол: «Полтава» вдруге програла суперницям з Дніпра (відео)

БК «Полтава»

Наші дівчата стартували з двох поспіль поразок

Сьогодні у Полтаві у спорткомплексі ПНПУ ім. В. Г. Короленка відбувся другий матч першого туру вищої ліги Чу з баскетболу серед жінок. Місцева «Полтава» приймала команду «Дніпро-СДЮСШОР № 5-ДВУФК» з Дніпра. У першому матчі туру полтавки поступилися, тож сьогодні прагнули взяти реванш, але не змогли.

«Полтава» — «Дніпро-СДЮСШОР № 5-ДВУФК» 52:69

(9-10, 12-20, 19-23, 12-26)

«Полтава»: Шейнерт, Шевчук, Волощук, Телешик, Кошляк, Блажко, Зозуля, Ярич.

Головний тренер: Анатолій Ніщіменко.

«Дніпро-СДЮСШОР № 5-ДВУФК»: Гвічіані, Я. Артемова, Самур, Дуліна, М. Артемова, Полтавець, Метлицька, Авраменко, Захарчук, Бідняк.

Головний тренер: Інна Калюжна.

Варто сказати кілька слів про те, що являє собою нинішня «Полтава». Після минулого сезону з команди пішли лідери, серед яких такі маститі виконавиці як Лариса Ябурова та Вікторія Заболотня. Натомість після розпуску «Полтави-Баскет» до «Полтави» перебралися Тетяна Зозуля, Надія Телешик і Христина Ярич. Тренер у команді не змінився. Головним наставником і далі є Анатолій Ніщіменко.

На старті матчу наші дівчата повели у чотири очки. Щоправда вболівальники могли цього вчасно не помітити, адже у залі сплорткомплексу вкотре не працювало табло. А з суддівського столу рахунок оголошували лише іноді. Загалом перша чверть вийшла малорезультативною. Команди на двох заробили 19 очок. Полтавки програли 9-10.

video.png

У другому періоді ситуація не змінилася. Як не старалися швидкі Надія Телешик та Христина Ярич розганяти атаки «Полтави», гості завжди відповідали своїми і були більш влучними і вправними. Додавало дніпрянкам куражу і те, що їх постійно емоційно підганяла наставниця Інна Калюжна. У другому відрізку матчу гості збільшили перевагу до дев’яти очок.

video.png

Після великої перерви баскетболістки «Дніпра» продовжили домінувати. У нашої команди невлучнми були навіть більшість штрафних кидків. У підсумку маємо другу поспіль поразку, яку важко назвати незакономірною. Найрезультативнішою у складі полтавської команди стала Христина Ярич (29 очок). У «Дніпра» найбільше очок команді принесла Софія Бідняк (17 пунктів).

video.png

video.png

Після гри Інна Калюжна розповіла, що «Полтава» її нічим не здивувала, адже за багатьма дівчатами вона стежила раніше.

video.png

Більше питань було до Анатолія Ніщіменка. Зокрема, якою буде нова «Полтава», які завдання перед собою ставитиме і чого від неї чекати.

video.png

img-0231.jpg

Наступним суперником БК «Полтава» буде дружківська «Дружківчанка».

Види спорту:

Футбольні турніри: