Роман Санжар: «Не зважаючи на результат, я задоволений командою»

Роман Санжар

Наставник донецького «Олімпіка» прокоментував кубкову поразку від «Ворскли»

Сьогодні у Полтаві «Ворскла» в рамках 1/8 фіналу Кубка України з футболу у додаткових таймах здолала донецький «Олімпік». Після гри наставник гостей Роман Санжар дав традиційну післяматчеву прес-конференцію.

Про гру своєї команди в матчі з «Ворсклою»

«Сьогодні був справжній кубковий матч, непростий для обох команд. На жаль, нам не вдалося виграти, але, не зважаючи на це, я задоволений тим, як хлопці віддавалися на полі. Сьогодні у нашому складі була молодь. Були й такі, які вперше вийшли на поле після тривалих травм. В кінцівці ми вже підсіли. Оскільки сьогодні грали хлопці які не мають достатньо ігрової практики у чемпіонаті, очевидно їм не вистачило ігрового тонусу. Тому нам на вистачило сил в екстра-таймах».

«Безумовно, важливішим для нас є чемпіонат. Але я не можу сказати, що ми сьогодні не хотіли виграти. Ми хотіли виграти. У нас в команді більше 20-ти чоловік, і всі хочуть грати, і хочуть доводити, що вони варті того щоб грати в чемпіонаті. Сьогодні у кубковому матчі я дав їм шанс, і задоволення тим, як вони зіграли».

Про погоду в Полтаві

«Крім холоду сьогодні ще був вітер, який в різних таймах то заважав, то допомагав. Але при всьому цьому я вважаю, що погода була футбольною. Головне, що не було снігу, дощу, в’язкого поля... В принципі, знаючи яка погода нас чекає попереду, я вважаю, сьогоднішня була цілком прийнятною».

Види спорту:

Футбольні турніри: