У Полтаві стартував Відкритий турнір з легкої атлетики на призи Леоніда Бартєнєва

Юні легкоатлети з Полтавщини та Чернігівщини змагалися у спритності

Сьогодні у Полтаві у легкоатлетичному манежі стадіону «Ворскла» ім. О. Бутовського розпочався Х Відкритий турнір з легкої атлетики на призи Леоніда Бартєнєва. У змаганнях взяли участь понад 200 спортсменів. Турнір носить ранг всеукраїнських змагань, але цього разу приїхали лише представники Полтавської та Чернігівської областей. У перший змагальний день атлети змагаються у бігу, стрибках в довжину та штовханні ядра. В турнірі беруть участь юнаки та дівчата 2000-2001 та 2002 р. н.

Турнір триватиме два дні — 27 та 28 жовтня. З їх результатами ми познайомимо вас після закінчення змагань. Поки що пропонуємо вашій увазі фото та відео з турніру, що відкрився:

la-1.jpgРозминка

la-2.jpg
la-3.jpg

video.png

la-4.jpg

la-5.jpg

video.png

З програмою другого дня змагань ви можете ознайомитись тут.

Цьогорічний турнір на призи Бартєнєва став ювілейним — десятим за його історію. Наступного року ювілей буде у самого Леоніда Володимировича, йому має виповнитися 85 років. На подібний турнір у 2018-му році очікується приїзд Леоніда Володимировича.

P.S. Леонід Володимирович Бартєнєв — відомий радянський спринтер та естафетник, який народився у Полтаві у 1933-му році. Леонід Бартєнєв — Заслужений майстер спорту СРСР. У складі радянської естафетної четвірки 4×100 метрів двічі завойовував «срібло» Олімпійських Ігор (Мельбурн-1956 та Рим-1960)

Види спорту:

Футбольні турніри: