ХК «Кременчук» на виїзді програв «Донбасу»

Микита Петленко

Кременчужани провалили третій період і залишилися без очок

Сьогодні у Дружківці на льодовій арені «Альтаїр» відбувся матч чергового туру УХЛ між ХК «Кременчук» та місцевим «Донбасом». Минулого сезону ці команди боролися за чемпіонство. Тепер після реформи українського хокею, коли всі клуби обмежили кількість легіонерів і омолодили склад «Донбас» залишився на вершині. Кременчужани ж попрощалися з тренером Дмитро Підгурським і дещо здали свої позиції. Приміром зараз команда з Полтавщини йде третьою і турнірній таблиці після «Донбасу» та «Білого Барса». Минулого сезону це було б фантастикою. Втім вивіска — «Донбас» — «Кременчук» і зараз викликає цікавість. Щоправда тепер у цьому протистоянні дружківці є очевидними фаворитами.

«Донбас» — «Кременчук» 2:1 (0:1, 1:0, 1:0)

«Донбас»: Дяченко — Жовнір, Влад, Олександров, Матвієнко, Григор’єв, Ігнатенко, Луговий, Коваленко, Лялька, Мазур, Коренчук, Костіков, Мостовий, Ворона, Свищев, Новіков, Захаров, Рубан.

Головний тренер: Сергій Вітер.

«Кременчук»: Петленко — Савицький, Козачук, Грицьких, Роганов, Горлушко, Наливайко — Чорний, Бойков, Крюченкін, Гриценко, Чернишенко, Красильников, Поліщук, Шиманський, Кривошапкін, Карпенко.

Головний тренер: Олександр Савицький.

Шайби у матчі забивали:

  • 0:1 — Карпенко (Чернишенко) — 00:23
  • 1:1 — Коренчук — 34:08
  • 2:1 — Захаров — 49:50
  • 3:1 — Коренчук — 50:08

Кременчук забив у своїй першій атаці. На 23-й секунді першого періоду капітан кременчужан Севастьян Карпенко виконав кидок по воротах. Воротар «Донбаса» Богдан Дяченко помилився і дозволив шайбі залетіти у ворота між щитками — 0:1.

Надалі більше атакували господарі, але кураж спіймав вже інший воротар — Микита Петленко, який здійснював сейв за сейвом. Страж воріт «Кременчука» впорався з численними кидками. Особливо старалися Олексій Ворона та Антон Рубан, але Микита у першгому періоді витягнув все, що летіло в бік його воріт.

У другому періоді «Кременчук» 95% часу захищався і знову основний удар на себе приймав Микита Петленко. Проте на 35-й хвилині не врятував і він. Колишній «кременчужанин» Ілля Коренчук прорвався між двох захисників і закинув шайбу у ворота колишньої команди — 1:1.

В останньому періоді господарі закріпили свій успіх. На 50-й хвилині Володимир Захаров так само, як перед цим Ілля Коренчук пройшов між двома захисниками і розстріляв Петленка — 2:1. Вже на наступній хвилині Ілля Коренчук зробив дубль і встановив остаточний рахунок у матчі — 3:1. Оборона «Кременчука» провалила останній період і команда зазнає чергової поразки. «Донбас» же здобуває чотирнадцяту перемогу поспіль і крокує по турніру зі стовідсотковими показниками.

Види спорту:

Футбольні турніри: