БК «Полтава» без табло переграв «Інваспорт»

Команда Анатолія Ніщіменка здобула першу перемогу в сезоні

Сьогодні у Полтаві у спорткомплексі ПНПУ ім. В. Г. Короленка БК «Полтава» в рамках другого туру Вищої ліги Чемпіонату України з футболу серед жіночих команд. Між собою зустрілися — БК «Полтава» та харківський «Інваспорт». У спорткомплексі ПНПУ знову не працювало табло, і спортсменки з порушенням слуху не могли слідкувати ні за рахунком, ні за часом матчу. Проте команда з Харкова погодилася вийти на матч і полтавки їх переграли.

БК «Полтава» — «Інваспорт» 56:48

(13-14, 16-6, 14-15, 13-13)

БК «Полтава»: Шейнерт, Заболотня, Волощук, Телешик, Колесник, Приходько, Кошляк, Зозуля, Ярич.

Головний тренер: Анатолій Ніщіменко.

«Інваспорт»: Бородіна, Терещенко, Кулінок, Мельничук, Броницька, Седельникова, Хороших, Короленко, Бражникова.

Головний тренер: Людмила Щедрива.

У першому періоді наші дівчата швидко повели в рахунку, але програли чверть в одне очко. Переломним став другий відрізок. Тут наші дівчата виграли у десять очок і відповідно після половини зустрічі мали перевагу дев’ять пунктів. На майданчику виділялися Христина Ярич і особливо Вікторія Заболотня. Дві останні чверті наші дівчата не виграли, але й наздогнати себе не дозволили. Найрезультативнішою у складі полтавок стала Вікторія Заболотня, яка набрала 20 очок. У «Інваспорта» слід відзначити Тетяну Кудінок, яка набрала 18 очок.

video.png

Після матчу обидва тренери і Анатолій Ніщіменко, і Людмила Щедрива заявили, що відсутність табло суттєво не вплинуло на гру. Обидва наставники задоволені своїми підопічними, не зважаючи на те, що «Полтава» виграла, а «Інваспорт» — програв.

video.png

video.png

Другий матч між «Полтавою» та «Інваспортом» відбудеться сьогодні у спорткомплексі ПНПУ ім. В. Г. Короленка. Початок об 11:30.

Види спорту:

Футбольні турніри: