Комітет арбітрів нарахував п’ять суддівських помилок у матчі «Динамо» — «Ворскла» (відео)

Ярослав Козик

Ярослав Козик не призначив три пенальті, два з який у ворота «Динамо»

Київський матч п’ятнадцятого туру між «Динамо» та полтавською «Ворсклою» став об’єктом жвавого обговорення. Арбітр матчу Ярослав Козик прийняв ряд суперечливих рішень. Найбільше кинулося в очі те, що суддя не дав полтавцям закінчити останню атаку за рахунку 2:1 на користь киян.

Комітет арбітрів Федерації футболу України оприлюднив аналіз суперечливих моментів цього матчу і нарахував там п’ять помилок. У трьох випадках суддя не призначив пенальті. Втім, давайте по-порядку:

1. Непризначений пенальті за фол проти Юрія Коломойця

На восьмій хвилині матчу Павло Ребенок подавав у штрафний майданчик на Юрія Коломойця. Того руками притримував Денис Гармаш. Динамівець повалив нашого нападника на газон, але арбітр пенальті не призначив.

video.png

2. Відсутність жовтої картки для Дениса Гармаша

На 17-й хвилині той же Денис Гармаш наступив на голеностоп Олександру Скляру. Ярослав Козик обмежився усним попередженням, хоча на 22-й хвилині нагородив гірчичником Володимира Чеснакова за фол проти Віталія Буяльського. На думку Комітету це непослідовність.

video.png

3. Ігнорування фолу Миколи Морозюка проти Павла Ребенка

На 19-й хвилині Микола Морозюк повалив на газон Павла Ребенка. Все сталося на межі штрафного майданчика. Арбітр не свиснув взагалі. На думку представників Комітету це помилка.

video.png

4. Другий непризначений пенальті у ворота «Динамо»

На 61-й хвилині Павло Ребенок знову подавав до штрафного майданчика «Динамо». М’яч влучив у руку Микити Корзуна, але Ярослав Козик не призначив пенальті, хоча м’яч змінив траєкторію.

video.png

5. Непризначений пенальті у ворота «Ворскли»

На 86-й хвилині рукою у своїй штрафній зіграв вже Микола Матвієнко, чим перервав потенційно небезпечну передачу на Дьємерсі Мбокані.

video.png

Нагадаємо, що цей матч «Ворскла» програла" з рахунком 2:1. Голи у складі «Динамо» забили Жуніор Мораес і Віталій Буяльський. Голом у складі «Ворскли» відзначився Володимир Чеснаков.

Види спорту:

Футбольні турніри: