Гандбол: Полтавське «Динамо» здолало «СумДУ» (відео)

ГК «Динамо-Полтавщина» у новій червоній формі

У рівній боротьбі, полтавці виявилися сильнішими і витривалішими

Сьогодні у Полтаві у спорткомплексі ГУ НП у Полтавській області відбувся матч другого туру Вищої Ліги Чемпіонату України з гандболу між полтавським ГК «Динамо-Полтавщина» з командою «СумДУ». У минулому сезоні ці команди закривали сезон очним протистоянням у Полтаві і тоді у драматичній боротьбі, не без дивних суддівських рішень перемогло «Динамо». Сьогоднішній матч видався не менш напруженим і знову перемога за полтавцями.

«Динамо-Полтавщина» — «СумДУ» 28:25

«Динамо-Полтавщина»: Дендеберя, Онос, Довгаль, Стась, Симоненко, Нестеренко, Шумило, Коваленко, Прокопчук, Бондал, Абрамов, Цокало, Мухін, Терещенко.

Головний тренер: Олександр Горський.

«СумДУ»: Фіногеєв, Кулібаба, Чеботар, Громовський, Черханов, Рогович, Білоус, Руцький, Чемерись, Кошельник, В. Занімонець, Ярошенко, А. Занімонець, Луценко, Сербалюк, Червонков.

Головний тренер: Максим Кунпан.

На першій же хвилині «Динамо» мусило грати в меншості. Двохвилинне вилучення заробив Юрій Прокопчук. Тут же швидкі сумчани відкрили рахунок. Варто зазначити, що «Динамо» грало без основного воротаря, який отримав травму. Місце в рамці зайняв Роман Дендеберя, який у підсумку заслужив на похвалу від тренера. Першу десятихвилинку полтавці провели, наздоганяючи суперника, але не відпускаючи у відрив. Проте господарям вдалося самим вийти вперед і закінчити перший тайм зі слизьким рахунком 12:11.

video.png

Другий тайм теж видався рівним. Жодна з команд не хотіла поступатися, тому рахунок постійно змінювався. Полтавці не реалізували три семиметрові кидки, в той час як гості з цим компонентом справлялися на ура. У підсумку маємо перемогу у три м’ячі.

video.png

Після матчу головний тренер господарів, похвалив своїх підопічних і суперника і розповів про завдання на сезон, а точніше про їх відсутність.

video.png

Максим Кунпан відзначив, що арбітри матчу і цього разу припустилися кількох помилок, але погодився, що його команда програла не через це. Завтра «Динамо» і «СумДУ» зіграють вдруге і наставник гостей пообіцяв, що це буде зовсім інша гра.

video.png

Наразі у «Динамо-Полтавщини» три перемоги з трьох можливих.

Види спорту:

Футбольні турніри: