Кубок України: «Полтава» зіграла внічию з «Інваспортом» (відео)

Полтавські баскетболістки вели впродовж всього матчу, але в кінці дозволили себе наздогнати

Сьогодні у Полтаві у приміщення ДЮСШ № 2 відбувся перший матч першого етапу Кубка України з баскетболу серед жінок.

«Полтава» — «Інваспорт» 53:53 (17-14, 9-7, 12-10, 15-22)

«Полтава»: Шейнерт, Заболотня, Волощук, Телешик, Приходько, Ярич, Кошляк.

Головний тренер: Анатолій Ніщіменко.

«Інваспорт»: Бородіна, Кулінок, Кальченко, Броницька, Седельникова, Хороших, Короленко.

Тренер: Оксана Кірсанова-Старонь.

Харків’янки першими закинули «двушку» в кільце полтавської команди, але наші дівчата швидко виправили становище і вийшли вперед Перша чверть була за «Полтавою». Команда Анатолія Ніщіменка закинула на три очка більше — 17-14.

«Інваспорт» не думав здаватися. За відсутності емоційної Людмили Щедривої грою команди диригувала помічниця Оксана Старонь. Проте у другій чверті господарі збільшили відрив до п’яти очок. Вся боротьба зосередиться у другій половині зустрічі.

Третя чверть теж була за полтавками. Гості не відпускали нашу команду у великий відрив і відповідали на наші влучні кидки власними.

На останніх хвилинах зустрічі розгорілася справжня кубкова боротьба за чотири хвилини до кінця рахунок вже був рівним. Команди намагалися якомога швидше вирватися вперед, щоб перемогти, але це нікому не вдалося. «Інваспорт» провів чудовий відрізок і виграв цю чверть з перевагою в сім очок.

У підсумку маємо нічию 53:53. У першому матчі Кубка овертайми не передбачені, тож переможець цієї стадії визначиться у Харкові. Після гри Оксана Кірсанова-Старонь сказала, що повністю задоволена своїми підопічними, не зважаючи на те, що команді не вдалося перемогти.

Анатолій Ніщіменко сказав, що для перемоги його підопічним не вистачило досвіду та зіграності.

Переможець цієї стадії в 1/8 фіналу змагатиметься з «КСЛІ-Київ-Баскет».