Експерти: «Ворсклі нікуди відступати, тож вона переможе «Сталь»

Наші футбольні прогнозисти поділилися думками стосовно сьогоднішнього матчу

Сьогодні у Полтаві на стадіоні «Ворскла» ім. Олексія Бутовського відбудеться матч 16-го туру УПЛ між полтавською «Ворсклою» та кам’янською «Сталлю». Гра розпочнеться о 14:00. Пряму трансляцію покаже канал «Футбол 2».

І «Ворскла», і «Сталь» зараз переживають нелегкий період. Полтавці мають у своєму пасиві чотириматчеву серію поразок, три з яких — від команд, які знаходилися нижче ворсклян в турнірній таблиці. П’ята поразка може серйозно поставити під сумнів потрапляння «Ворскли» до першої шістки. У «Сталі» ситуація ще критичніше — команда з Кам’янського остання в турнірній таблиці і їй очки потрібні для того щоб просто залишитися у Прем’єр-Лізі. Тож сьогодні глядачі побачать матч двох «загнаних» команд, в яких немає шляху назад.

Букмекери у своїх коефіцієнтах віддають перевагу господарям

П1 — 1,40 Х — 4,10 П2 — 11,0

Наші експерти також впевнені в тому, що сьогодні переможе саме «Ворскла».

Сергій Лукаш: «Ворскла» сьогодні має перемогти. Пора закінчувати серію невдалих матчів, і гра зі «Сталлю» чудово для цього підходить. Мій прогноз — 1:0. Гол заб’є Павло Ребенок.

Сергій Ходирєв: «Ворсклі» нікуди відступати. Якщо полтавці сьогодні не виграють, можуть знову не потрапити у першу шістку. Тому я вважаю, що команда Василя Сачка акумулює свої сили і переможе. Прогнозую перемогу з рахунком 2:0 і дубль Юрія Коломойця».

Іван Шарій: «Ворскла» програла вже чотири матчі поспіль. Думаю, п’ятої поразки не буде. Сьогодні «Ворскла» переможе. Відступати вже нікуди, конкуренти дихають в спину, а нам потрібна перша шістка. Мій прогноз — 2:0. Хто заб’є? Ставлю на Юрія Коломойця і В’ячеслава Шарпара».

Сергій Чуйченко: «Мій прогноз буде позитивним. «Ворскла» вже допрогравалася до того, що не має куди відступати. Якщо так піде далі, то Сачко і компанія знову не потраплять до Єврокубків. Думаю, в команді це розуміють. Тому сьогодні «Ворскла» має вигравати. Мій прогноз — 2:0».

Види спорту:

Футбольні турніри: