Четверо полтавців здобули яскраві перемоги на змаганнях з ММА у Дніпрі (відео)

Переможний клич Максима Мельника

Ігор Онопрієнко, Богдан Головатий, Дмитро Тихонюк та Максим Мельник видовищно здолали своїх суперників

Першого грудня у Дніпрі відбулися масштабні змагання з ММА. В одному масштабному івенті поєднали фінальні поєдинки Кубка Сходу зі змішаних єдиноборств ММА пам’яті Олександра Ожогіна і професійний міжнародний турнір ММА Pro Ukraine 14.

У фіналі Кубка Сходу бився полтавець Ігор Онопрієнко (вагова категорія 77 кг). Його суперником був харків’янин Владислав Шульга. Наш земляк у першому раунді спіймав суперника на «гільйотину» і переміг задушливим прийомом.

video.png

Також у фіналі Кубка Сходу бився полтавець Богдан Головатий, який виступає у ваговій категорії 65,8 кг. Проти нього в октагон вийшов Максим Калашников з Новомосковська. Максим одразу перевів поєдинок в партер полтавець теж виконав «гільйотину» і переміг.

video.png

Також призерами Кубка Сходу стали двоє спортсменів з Горішніх Плавнів, а команда Полтавщини посіла друге командне місце.

В рамках професійного турніру ММА Pro Ukraine 14 билися двоє полтавців і обидва одержали перемоги над своїми суперниками. У ваговій категорії до 70,3 кг бився полтавець Дмитро Тихонюк. Він бився з місцевим спортсменом Георгієм Акашвілі. Дмитро кілька разів намагався провести больовий на руку. Больовий не вийшов, але полтавець зламав супернику руку і після першого раунду бій зупинили за рішенням лікарів.

video.png

Однією з окрас вечора став поєдинок між полтавцем Максимом Мельником та дніпрянином Олексієм Сотниковим. Бій проходив у ваговій категорії до 77 кг. Бійці провели два рівних раунди у стійці. Лише в кінці другого раунду Максим перевів сутичку в партер, але у спортсменів не вистачило часу, щоб щось там продемонструвати. А от у третьому раунді перевід в партер вже став вирішальним. Максим мельник «забрав» у суперника спину і провів задушливий прийом.

video.png

Види спорту:

Футбольні турніри: