Кудацький vs Головко: хто опікуватиметься футболом Полтавщини наступні п’ять років?

Наприкінці грудня полтавська обласна федерація футболу може змінити очільника

25 грудня відбудуться вибори голови Федерації футболу Полтавської області. На посаду головного футбольного чиновника області претендують лише два кандидати — чинний голова ФФПО Олександр Кудацький і голова Полтавської ОДА Валерій Головко. Ми спробували з’ясувати передвиборчі розклади.

Олександр Кудацький — чинний керівник Федерації футболу Полтавської області. На цій посаді він з грудня 2012 року. Тоді він обійшов на виборах Заслуженого тренера України Віктора Пожечевського. Крім того, він депутат Полтавської міської ради від партії «Рідне місто» і голова правління Полтавського заводу медичного скла. За п’ять років перебування Кудацького на посаді реконструювали полтавський стадіон «Динамо». Також йому вдалося реанімувати жіночу футзальну команду «ПЗМС» (раніше — «Ніка») після смерті тренера та ідейного натхненника Сергія Ягодкіна. Зараз він є президентом ЖФК «ПЗМС», а тренує команду його брат Микола.

kudats-kyi.jpgМикола Кудацький

З негативних моментів можна виділити ряд суддівських скандалів. Зокрема, вища ліга Чемпіонату області з футболу «схудла» на шість команд. Три з них — ФК «Оржиця», «Фламінго» (Горішні Плавні) та ФК «Велика Багачка» — заявляють, що знімаються через необ’єктивне суддівство.

golovko-valeriy.jpgВалерій Головко

Валерій Головко — чинний голова Полтавської ОДА і очільник Федерації хокею Полтавської області. На Полтавщині є потужна професійна хокейна команда — ХК «Кременчук», яка виступає в Українській хокейній лізі і змагається за чемпіонство. Це комерційний проект, який офіційно не має жодного стосунку до Головка. Щодо аматорського хокею — полтавська команда «Кальвадос» виступає у Відкритому чемпіонаті Харкова, адже у нас в області масштабних чемпіонатів немає. Валерій Головко активно відстоював будівництво льодового палацу в полтавському прирічковому парку.

lysak.jpgОлег Лисак

melashenko.jpgОлександр Мелащенко

Валерій Головко активно проводить передвиборчу кампанію і спілкується з головами районних федерацій. Зокрема, про таку зустріч повідомляло «Полтавське громадське телебачення». Як стверджують наші джерела, у «футбольну» команду Головка увійшли віце-президент ФК «Ворскла» Олег Лисак (син голови Департаменту охорони здоров’я Полтавської ОДА) та відомий екс-футболіст Олександр Мелащенко. Якщо Валерій Головко очолить Федерацію футболу Полтавщини, Лисак і Мелащенко стануть віце-президентами.

Види спорту:

Футбольні турніри: