БК «Полтава» вдруге виграла у СБК «ОНМУ» (відео)

Попри важкий старт полтавки зуміли здобути чергову перемогу

Сьогодні у Полтаві у спорткомплексі ПНПУ ім. В. Г. Короленка відбувся матч чергового туру Вищої ліги Чемпіонату України серед жінок. БК «Полтава» вдруге приймала команду СБК «ОНМУ» з Одеси. Після перемоги у першому матчі туру вболівальники чекали від полтавських баскетболісток повторного успіху, і дівчата не підвели.

«Полтава» — СБК «ОНМУ» 57:37

(10-9, 14-12, 18-10, 15-6)

«Полтава»: Волощук, Телешик, Колесник, Приходько, Зозуля — Кошляк, Блажко, Ярич.

Головний тренер: Анатолій Ніщіменко.

«ОНМУ»: Туарова, Молодецька, Павлюк, Сімавич, Квітчаста — Грабченко,

Головний тренер: Леонід Парвадов.

Як і у першому матчі, одеситки першими почали набирати очки. Проте спочатку за рахунок штрафних кидків, а потім і власних атак баскетболістки «Полтави» швидко наздогнали гостей. Варто зазначити, що одеситки швидко втратили одну бойову одиницю. Через травму з гри випала Поліна Молодецька. Хай там як — перша чверть за полтавками — 10:9.

video.png

У другій чверті постраждала ще одна одеситка — Крістіна Квітчаста. Вона була найактивнішою у складі гостей, і продовжила гру накульгуючи. Друга чверть теж була за нами — 14-12.

video.png

На другу половину гри «Полтава» вийшла виграючи лише у три очки. У третій чверті дівчата свою перевагу збільшили. Не допомогли навіть емоційні підказки Леоніда Првадова своїм підопічним.

video.png

Четвертий період став логічним продовженням трьох попередніх. «Полтава» збільшила перевагу до 20 очок і у підсумку впевнено виграла другий матч поспіль.

video.png

shot-171217-143922.jpg

Наступним суперником «Полтави» буде харківський «Інваспорт».

Види спорту:

Футбольні турніри: