Клименко не вистачило одного очка до «бронзи» чемпіонату країни

В Євпаторії завершився чемпіонат України з шашок серед спортсменів з вадами зору. На відміну від полтавця Володимира Пересічанського, який за тур до фінішу достроково став переможцем, інша наша землячка — Єлизавета Клименко до останнього, дев’ятого туру змагань вела боротьбу за «бронзу» у турнірі серед жінок (27 учасниць).

Тільки перемога в останній грі із Зінаїдою Мручковською (Донецька обл.) могла вивести Клименко на 3-є місце у підсумковій таблиці. На зважаючи на те, що останній тур став надзвичайно безкомпромісним (9 перемог у 13-ти іграх), зустріч нашої землячки все ж таки завершилася внічию. Єлизавета Клименко набрала 12 очок (3 перемоги, 6 нічиїх) і залишилася на 4-му місці. Чемпіонкою країни серед спортсменок з вадами зору стала Любов Волкова (Одеська обл.), яка набрала 14 очок. У 4-му турі, до речі, Клименко зіграла внічию з майбутньою чемпіонкою.