Вища ліга (жінки): БК «Полтава» в останній чверті програла гостям з Миколаєва (відео)

Полтавки вели в рахунку протягом трьох відрізків матчу, але провалили останній

Сьогодні у Полтаві у спорткомплексі ПНПУ ім. В. Г. Короленка БК «Полтава», в рамках чергового туру Вищої ліги жіночого ЧУ з баскетболу, приймала команду «Миколаїв-СДЮСШОР № 4». Підопічні Анатолія Ніщіменка швидко вирвалися вперед, і переважну більшість часу вели в рахунку, але в четвертому періоді дозволили суперницям виграти.

«Полтава» — «Миколаїв-СДЮСШОР № 4» 52:69

(20-19, 11-11, 13-12, 8-27)

«Полтава»: Блажко, Телешик, Колесник, Зозуля, Ярич — Шевчук.

Головний тренер: Анатолій Ніщіменко.

«Миколаїв-СДЮСШОР № 4»: Корінна, Чечоткіна, Макарова, Завдовеєва, Лупіна — Бірюкова.

Головний тренер: Володимир Терент’єв.

Полтавки швидко вийшли вперед. Влучний триочковий кидок від Анни Блажко, а потім продовження від Надії Телешик з перших хвилин забезпечили дівчатам комфортну перевагу. Щоправда гості не знітилися і змогли наздогнати полтавок. Втім, після першої чверті «Полтава» вела в рахунку в одне очко.

video.png

У другій чверті боротьба загострилася. На кожен влучний кидок полтавок гості відповідали своїм. Цей відрізок пройшов на рівних, як за грою, так і за рахунком. Але після першої половини зустрічі «Полтава» все ще перемагала.

video.png

Третій відрізок теє був за полтавками. Баскетболістки гостей виглядали міцнішими і витривалішими, але ніші дівчата у третій чверті не збавили оборотів і зуміли збільшити перевагу до двох очок.

video.png

А от на останню чверть баскетболісток «Полтави» вже не вистачило. Не залітали навіть штрафні кидки. У підсумку «Полтава» програла цей відрізок з різницею у 19 очок і поступилася у матчі.

video.png

Найбільше очок полтавській команді принесла Тетяна Зозуля (13 очок). У гостей за цим показником кращою стала Ніка Корінна (29 очок).

shot-180113-161839.jpg

Другий матч туру між цими командами відбудеться завтра в тому ж місці. Початок о 13:00. Вхід для вболівальників вільний.

Види спорту:

Футбольні турніри: