БК «Полтава» вдруге програла миколаївській «СДЮСШОР №4» (відео)

Полтавки без шансів поступилися суперницям

Сьогодні у Полтаві у спорткомплексі ПНПУ ім. В. Г. Короленка відбувся другий матч чергового туру Вищої ліги жіночого ЧУ з баскетболу. БК «Полтава» приймала команду «Миколаїв-СДЮСШОР № 4». Полтавки швидко відпустили гостей у відрив і не змогли наздогнати.

«Полтава» — «Миколаїв-СДЮСШОР № 4» 66:84

(20-30, 20-17, 14-13, 12-24)

«Полтава»: Блажко, Телешик, Колесник, Зозуля, Ярич — Шевчук, Курганська.

Головний тренер: Анатолій Ніщіменко.

«Миколаїв-СДЮСШОР № 4»: Корінна, Чечоткіна, Макарова, Завдовєєва, Лупіна — Бірюкова.

Головний тренер: Володимир Терент’єв.

Баскетболістки з Миколаєва стартували «з місця в кар’єр». Хвилини вистачило, щоб «Полтава» поступалася 0:8. Знову влучними триочковими виділялася Ніка Корінна. Першу чверть «Полтава» програла з рахунком 20:30.

video.png

У другій чверті наші дівчата кинулися виправляти ситуацію, але гості не дозволяли наблизитися на безпечну відстань. Знову варто відзначити Ніку Корінну, яка майстерно виконувала дальні кидки. У складі «Полтави» варто відзначити Христину Ярич. На велику перерву команди пішли з різницею в сім очок. Ще нічого не було втрачено.

video.png

Третя чверть повторила сценарій другої. «Полтава» намагалися відігратися, а гості цього не дозволяли. Втім скоротити відставання ще на одне очко полтавкам вдалося. Попереду — остання чверть. Минулого разу саме цей відрізок вирішив долю зустрічі.

video.png

Втім історія останньої чверті повторилася. Так само, як і у вчорашньому матчі, баскетболістки «Полтави» підсіли і провалили останній період. У підсумку маємо другу поспіль домашню поразку.

video.png

basket-poltava-tabl.jpg

Види спорту:

Футбольні турніри: